Збираємось в КАРПАТИ - Форум
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 07.12.2016, 13:26

Талалаївська загальноосвітня школа

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Обговорюємо все і вся » Мій відпочинок » Збираємось в КАРПАТИ
Збираємось в КАРПАТИ
f@r@onДата: Середа, 16.04.2008, 18:21 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратор
Повідомлення: 166
Статус: Офлайн
Всі бажаючі поїхати влітку на відпочинок у Карпати залишайте тут свої повідомлення.

- Тривалість поїздки - 10-12 днів
- Час поїздки - початок серпня
- Кількість - до 10 чоловік
- Спорядження - все моє (крім рюкзаків)
- Програма - відпочинок (стоянка на одному місці), всі дні тільки мінеральна вода, похід в гори до г.Близниця (без спорядження за 1 день), г.Петрос, г.Говерла (2 дні з мінімальним спорядженням), поїздка на екскурсію в м.Рахів, поїздка на солоні озера в с.Солотвино.
- Вартість поїздки 500 грн. (в цю суму все включено, крім власних забаганок)

Прикріплення: 4456703.jpg(24Kb) · 2678901.jpg(25Kb) · 5541900.jpg(40Kb) · 3610247.jpg(17Kb)

f@r@onДата: Понеділок, 18.04.2011, 10:36 | Повідомлення # 2
Admin
Знову збираю всіх бажаючих на Карпати.
- Тривалість поїздки - 10-12 днів
- Кількість - 10 чоловік
- Спорядження - все моє
- Програма - відпочинок (стоянка на одному місці), всі дні тільки мінеральна вода, похід в гори до г.Близниця, г.Петрос (без спорядження за 1 день), г.Говерла (2 дні з мінімальним спорядженням), поїздка на екскурсію в м.Рахів, до центру Європи с Ділове, поїздка на солоні озера в с.Солотвино.
- Вартість поїздки 1200 грн., для студентів зі студентським квитком - 1000 грн. (в цю суму все включено, крім власних забаганок)

f@r@onДата: П'ятниця, 18.01.2013, 18:44 | Повідомлення # 3
Admin
2013 рік
Знову збираю всіх бажаючих на Карпати.
- Тривалість поїздки - 9-10 днів
- Кількість - 10 чоловік
- Спорядження здаю в оренду: рюкзак-50 грн., коврик-50 грн., спальник-50 грн., платка-100 грн.
- Програма - відпочинок (стоянка на одному місці), всі дні тільки мінеральна вода, похід в гори до г.Близниця, г.Петрос (без спорядження за 1 день), г.Говерла (2 дні з мінімальним спорядженням), поїздка на екскурсію в м.Рахів, до центру Європи с. Ділове, поїздка на солоні озера в с.Солотвино, екскурсія до самого високого водопаду Закарпаття - Труфанець в с. Ясиня, катання на конях (за бажанням коней), відвідання музею гуцульщини з переодяганням в національні гуцульські костюми, сауна, шашлики на прощання.
- Вартість поїздки 1400 грн., для студентів зі студентським квитком - 1200 грн. (в цю суму все включено, крім власних забаганок)  + сума за оренду спорядження.

Форум » Обговорюємо все і вся » Мій відпочинок » Збираємось в КАРПАТИ
Сторінка 1 з 11
Пошук:

каталог сайтів
© Copyright by Oleg Chuba © 2016
При використанні матеріалів, посилання на сайт
ОБОВ'ЯЗКОВЕ

Линейки для форума и блога lines.net.ua