Шкільна форма і я. - Сторінка 2 - Форум
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП'ятниця, 09.12.2016, 16:28

Талалаївська загальноосвітня школа

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 4«1234»
Форум » Обговорюємо все і вся » Шкільне життя - шкільні проблеми » Шкільна форма і я.
Шкільна форма і я.
f@r@onДата: Субота, 12.04.2008, 17:33 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратор
Повідомлення: 166
Статус: Офлайн
Роздуми, фантазії, докази, переконання.

f@r@onДата: Субота, 01.11.2008, 20:37 | Повідомлення # 11
Admin
А ось тобі варіанти сучасної форми, яку випускають українські фабрики

Ну що ти тепер скажеш???

MaksaДата: Неділя, 02.11.2008, 07:47 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлення: 10
tongue tongue

papaДата: Понеділок, 03.11.2008, 22:23 | Повідомлення # 13
Сержант
Повідомлення: 21
Согласен с автором. Как кадровый офицер знаю, что форма и строй дисциплинируют. Но школа - не армия, где как не крути, личность находится под определённым давлением присяги. Да и ответственность, которая ложится на солдатские плечи огромна. Школа же - это, прежде всего, институт воспитания, роста личности. А личность нельзя причесать на один лад. Поэтому, считаю, что определённые требования к одежде должны быть, как в любом государственном учреждении, но без перегибов, в разумных пределах. Хочу ОСОБО указать на то, что главным для школы есть давать знания. А когда моего сына не допускают к занятиям, потому что он пришёл в школу в джинсах (новые брюки порвал на следующий же день в школе - сплошные "стрелки"), то такая "дисциплина" никому не нужна. К тому же это нарушение Конституции, защищающее право каждого на получение образования. Учитель должен осознавать личную ответственность за здоровье и жизнь ребёнка, которого родители отправили в школу, а не выдворять его за пределы школы. При таком отношении у учащегося не выработается уважительное отношение ни к педагогам, ни к школе. А о гордости за школу вообще говорить незачем.

f@r@onДата: Понеділок, 03.11.2008, 23:01 | Повідомлення # 14
Admin
Я все прочитав і оторопів. Поперше з школи ніхто нікого не виганяє за джинси. Просто пропоную прийти десь так о пів на девяту до школи і подивитися на те в чому приходять діти.
По-перше голими пупами і спинами вони калічать собі здоровя - це дівчата
По-друге своїми крутими джинсами вони випендрюються перед тими, чиї батьки не можуть їх купити, або купують не такі розцяцьковані. Ось тут вам пригнічується гіднісь одних, і виростає зверхність інших - це хлопці
І нарешті по третє. Про гордість за школу я мовчу. І не хочу когось переконувати.
І ще все таж Англія. Ну, там чомусь не принижена гідність учнів, які ходять у шкільній формі.

HelenДата: Вівторок, 04.11.2008, 13:16 | Повідомлення # 15
Модератор
Повідомлення: 42
У різних школах Прилук свої вимоги до шкільної форми. Наприклад, в гімназії №5 це полосата жилетка з емблемою гімназії, в школі №14 -форма -брючний костюм чи піджак та спідничка та світла рубашка, в 3 школі -хто як хоче так і ходить.

Особисто мені більше подобається, коли діти охайні і схожі на учнів, а не на якесь стадо в спортивних костюмах, джинсах і т.д.

f@r@onДата: Вівторок, 04.11.2008, 17:18 | Повідомлення # 16
Admin
Дякую за підтримку. Вони ж в тих джинсай ходять як бомжі (не всі звичайно). А взагалі то джинсяк матеріал був придуманий в Америці для пошиття робочого спесцодягу.

MaksaДата: Середа, 05.11.2008, 19:57 | Повідомлення # 17
Рядовий
Так не виганяють тих хто в джинсах,а в спортивній формі завертають! angry

f@r@onДата: Четвер, 06.11.2008, 23:18 | Повідомлення # 18
Admin
Ну спортивна форма - це вже наглість. Два уроки на тиждень. А приходять у спортивній формі кожного дня. А на урок бачите важко носить з собою. Та варто заглянути на урок фізкультури і побачити що більша половина без спортивної форми. Парадокс виходить.

bandittosДата: Субота, 08.11.2008, 16:40 | Повідомлення # 19
Рядовий
Повідомлення: 1
Я вважаю, що ті часи коли шкільна форма була обов'язкова давно закінчилися А то виглядали наче з інкубатора. Кожна людина має ходити в чому забажає. Звичайно одяг потрібно щоб був у межах допустимого(щоб було закрито, що треба)!!!!!!! mega mega mega mega moroz

MaksaДата: Неділя, 09.11.2008, 19:05 | Повідомлення # 20
Рядовий
bandittos, Отож ,правильно думаєш!! defender

Форум » Обговорюємо все і вся » Шкільне життя - шкільні проблеми » Шкільна форма і я.
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

каталог сайтів
© Copyright by Oleg Chuba © 2016
При використанні матеріалів, посилання на сайт
ОБОВ'ЯЗКОВЕ

Линейки для форума и блога lines.net.ua