Шкільна форма і я. - Сторінка 3 - Форум
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 03.12.2016, 22:51

Талалаївська загальноосвітня школа

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 4«1234»
Форум » Обговорюємо все і вся » Шкільне життя - шкільні проблеми » Шкільна форма і я.
Шкільна форма і я.
f@r@onДата: Субота, 12.04.2008, 17:33 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратор
Повідомлення: 166
Статус: Офлайн
Роздуми, фантазії, докази, переконання.

f@r@onДата: Понеділок, 10.11.2008, 17:10 | Повідомлення # 21
Admin
А чим не подобається форма показана на фотках в 11 повідомленні???

MaksaДата: Вівторок, 11.11.2008, 17:23 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлення: 10
1.Тіснувата
2.Швидко вимазується
3.Часто сумнівної якості

Повідомлення відредагував Maksa - Вівторок, 11.11.2008, 17:26

f@r@onДата: Вівторок, 11.11.2008, 20:32 | Повідомлення # 23
Admin
Це смотря де купувать і якого виробника. А краще без посередників і не на базарі.

papaДата: Понеділок, 17.11.2008, 20:49 | Повідомлення # 24
Сержант
Повідомлення: 21
Quote (f@r@on)
Я все прочитав і оторопів. Поперше з школи ніхто нікого не виганяє за джинси. Просто пропоную прийти десь так о пів на девяту до школи і подивитися на те в чому приходять діти.

Моя дружина теж оторопіла, коли їй повідомили, що Олексій не на уроках, а біля свого дому ходить. Вимушена була кидати роботу і бігти додому, де й вияснилось, що його відправили додому перевдягтися. А Олексію, до речі, 9 років. Я вважаю, що якщо відправляють додому учня то потрібно зателефонувати батькам про це.

f@r@onДата: Понеділок, 17.11.2008, 23:24 | Повідомлення # 25
Admin
Я можу сказати, що багато учнів під цю марку прогулюють уроки. І будьте впевнені що це починається вже з 3 класу. Як тільки бачать, що на вході чергові перевіряють наявність форми, так вони навіть не доходять до школи а вертаються. І куди йдуть хтозна.
Ну а з вашим сином, то вдягніть йому звичайні штани а не джинси (вони ще й набагато дешевші) і не буде ніяких проблем.
Школа - державна установа, яка має Статут і в ньому записано обовязкове носіння шкільної форми. Якщо це комусь не подобається, ми вільна держава - можете переводити дитину в іншу школу. Але думаю там буде таке саме.

MaksaДата: Понеділок, 16.02.2009, 09:22 | Повідомлення # 26
Рядовий
Повідомлення: 10
А правда що з наступного навчального року всі в шкільній формі ходить будуть?
surprised

f@r@onДата: Четвер, 19.02.2009, 13:58 | Повідомлення # 27
Admin
Проавда. Так вирішили батьки на загальношкільному батьківському комітеті.

allaДата: Четвер, 24.03.2011, 19:32 | Повідомлення # 28
Рядовий
Повідомлення: 5
(Мені ця форма не подобається , в формі всі як папуги , а виділятися в натовпі хочеться)

Ти краще інтелектом виділяйся. Навіть з натовпу можна розпізнати хто є хто. Всі так хочуть жити, як в Європі! А Європейці живуть так лише по тій причині, що вони мислять інакше. А нам туди лізти - тільки соромитися. Мають бути якісь рамки у зовнішньому вигляді і в поведінці: в школі, вдома, на вулиці, в театрі, в церкві, в барі, на цвинтарі...
Тому я вважаю, що учням Талалаївської ЗОШ треба ввести шкільну форму, це хоч якось змінить культуру поведінки. А Валентина Петрівна дуже вдало робить, що змушує йти перевдягатися додому!!!

makraytДата: Вівторок, 31.01.2012, 16:08 | Повідомлення # 29
Рядовий
Повідомлення: 1
На мою думку потрібно вдягатися дивлячись на погодні умоми. Бо шкільна форма не завжди підходить під ту чи іншу погоду.

f@r@onДата: Вівторок, 31.01.2012, 17:51 | Повідомлення # 30
Admin
Для декого навіть погода не вказівник. Зимою ходять в шортах. Такий одяг в любу погоду не можна вважати шкільною формою.

Форум » Обговорюємо все і вся » Шкільне життя - шкільні проблеми » Шкільна форма і я.
Сторінка 3 з 4«1234»
Пошук:

каталог сайтів
© Copyright by Oleg Chuba © 2016
При використанні матеріалів, посилання на сайт
ОБОВ'ЯЗКОВЕ

Линейки для форума и блога lines.net.ua