Шкільна форма і я. - Сторінка 4 - Форум
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП'ятниця, 02.12.2016, 23:18

Талалаївська загальноосвітня школа

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 4«1234
Форум » Обговорюємо все і вся » Шкільне життя - шкільні проблеми » Шкільна форма і я.
Шкільна форма і я.
f@r@onДата: Субота, 12.04.2008, 17:33 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратор
Повідомлення: 166
Статус: Офлайн
Роздуми, фантазії, докази, переконання.

380980472903Дата: Середа, 01.02.2012, 09:43 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлення: 1
Шкiльна форма-це не проблема,в кожного учня е форма,але кожний як то кажуть хочуть вiдрiзнитися вiд iнших......

f@r@onДата: Четвер, 02.02.2012, 15:08 | Повідомлення # 32
Admin
Група: Адміністратор
Повідомлення: 166
380980472903, так і відрізняйтеся ж. Ніхто не суперечить. Тільки вдома, на вулиці, на дискотеці. А школа - це державна установа в які є свої правила. А взагалі хтось раніше написав, що відрізнятися треба не одягом а розумом. Навіть і прислівя є на цю тему...

кирпенкоДата: Неділя, 05.02.2012, 20:21 | Повідомлення # 33
Рядовий
Повідомлення: 2
я гадаю що шкільна форма нам потрібна.Коли школа має свою форму це виглядає престижно.І в школі ми насамперед учні...

eD_HamsterДата: Неділя, 05.02.2012, 20:30 | Повідомлення # 34
Рядовий
Спочатку мені шкільна форма не подобалася,але коли почала ходити вся школа в ній то мені вона даже понравилась і в ній я такий самий учень як і всі,і ні чим від них не відрізняюся в ній!=))))

Levada_091Дата: Четвер, 17.01.2013, 16:56 | Повідомлення # 35
Рядовий
На мою думку, батьки які приводять своїх дітей у школу, не завжди вважають необхідним купувати шкільну форму! Комусь не подобається сама ідея «зрівнялівки», когось не влаштовує дизайн або зручність конкретної форми хтось, навпаки, з радістю погоджується, оскільки бачить у формі вихід з фінансової ситуації сім'ї ... Словом, як батьків - стільки й думок.
Отже, які ж плюси і мінуси є у шкільної форми ? Чи потрібна вона, які проблеми вона вирішує, які - ні, а які, навпаки, породжує?
Почнемо з поганого.
По-перше, форма - це, дійсно, зрівнялівка. У дітей (особливо починаючи з підліткового віку, тобто років з 11-12) абсолютно різні фігури, зріст, статура. Нарешті, у них різний тип зовнішності. Таким чином, те, що піде одному - буде вкрай огидно дивитися на іншому. Щоб цього уникнути - слід дати можливість вибору фасону в межах, скажімо, єдиної тканини, колірної гами і набору предметів (костюми, спідниці, жилетки - з однієї тканини але з варіаціями крою під різні фігури). Проте - де це бачено, де це чувано, де це робиться, кому це по кишені? Можна по пальцях перерахувати такі школи, на жаль.
По-друге, форма пригнічує дітей своєю одноманітністю. Кожен день - одне й те ж! Це і правда набридає, особливо з того віку, коли діти стають небайдужі до свого зовнішнього вигляду і їм хочеться подобатися однокласникам і однокласницям.
Тепер - про хороше.
Перша. Завдяки введенню форми діти в школі не можуть вразити один одного саме одягом - і для навчального процесу це великий плюс: адже не для того вони до школи ходять, в кінці-кінців ... Хотілося б, щоб про це пам'ятали і діти, і батьки. Виділитися діти і знайдуть ніж: телефони, портфелі, письмові приналежності, верхній одяг, розмови на тему «у кого який дім, яка машина», походи один до одного в гості і спільне дозвілля - дітям буде де проявити себе і крім сфери одягу.
Друга. Не у всіх дітей та їх батьків є смак, тому сучасні школярі бувають одягнені ну просто жахливо. І нерідко буває, що й дорого, і жахливо - «в одному флаконі», адже естетика залежить аж ніяк не від матеріальних можливостей родини. А форма, якщо підібрана вдало і добре пошита, ці моменти прибирає.
Третя. У період пубертату дівчинки активно прагнуть привернути до себе увагу. За допомогою повсякденного одягу вони отримують часом просто неймовірні результати. Нерідко приходять на заняття в майже прозорих блузках , або в таких спідницях-поясах, в яких категорично не можна нахилятися - тільки присідати. Або ж в джинсах з низьким поясом, у яких теж краще стояти рівно, як олов'яний солдатик: будь-який рух вперед витягує на загальний огляд трусики і половину "попи". Зі стовідсотковою гарантією можу сказати, що якщо дівчина одягнена саме так, то, що б вона не говорила, але думки у неї будуть не про навчання - так само як і у всієї хлопчачої половини класу. І, як наслідок, у дівочій теж. Не варто себе обманювати, фізіологія є фізіологія, особливо - щедро підігріта гормонами. А носіння шкільної форми буде прикривати всі непотрібні для огляду місця!

Повідомлення відредагував Levada_091 - Четвер, 17.01.2013, 17:00

SvyatoslavДата: Четвер, 17.01.2013, 18:28 | Повідомлення # 36
Рядовий
Завдяки введенню форми діти в школі не можуть вразити один одного саме одягом – і для навчального процесу це великий плюс: бо не для того вони ходять до школи, в кінці кінців… Хотілося б , щоб про це пам’ятали і діти , і дорослі. Виділитись діти і так знайдуть чим: телефони, портфелі, письмове приладдя, верхній одяг, розмови на тему «у кого який дім, який автомобіль», походи один до одного в гості та спільний відпочинок – дітям буде де проявити себе и без сфери одягу.

АкбарДата: П'ятниця, 18.01.2013, 11:49 | Повідомлення # 37
Рядовий
Я гадаю щкільна форма потрібно  носіти і дотримуватися щкільні правила адже ми учні це правила написани для нас))) wink

burdinatanjushaДата: Понеділок, 18.03.2013, 11:35 | Повідомлення # 38
Рядовий
В нашій школі майже всі завжди носять форму але ж також є проблеми

koshytskaДата: Неділя, 31.03.2013, 12:55 | Повідомлення # 39
Рядовий
Повідомлення: 3
Звичайно школі потрібна форма, та не всі учні хочуть її вдягати, кожен хоче буди особливим, хоче  показати себе! Лиш уявіть усі учні  у шкільній формі - навіть вчителям стане приємніше проводити уроки.

koshytska

seihoДата: Вівторок, 21.04.2015, 13:11 | Повідомлення # 40
Рядовий
Я теж вважаю, що носіння форми є важливим. Звичайно, що не всі з цим погодяться і деякі учні цьому противляться, але було б гарно носити форму. Адже якщо хтось буде ходити в шортах чи міні спідниці, то це вже і на школу не схоже буде. Те, що більшість дітей перестали носити джинси і світлі штани є великим кроком до тих самих європейських стандартів

Форум » Обговорюємо все і вся » Шкільне життя - шкільні проблеми » Шкільна форма і я.
Сторінка 4 з 4«1234
Пошук:

каталог сайтів
© Copyright by Oleg Chuba © 2016
При використанні матеріалів, посилання на сайт
ОБОВ'ЯЗКОВЕ

Линейки для форума и блога lines.net.ua