Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 25.11.2017, 08:34

Талалаївська загальноосвітня школа

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 7«1234567»
Форум » Обговорюємо все і вся » Шкільне життя - шкільні проблеми » Мої улюблені предмети
Мої улюблені предмети
f@r@onДата: Субота, 12.04.2008, 18:19 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратор
Повідомлення: 166
Статус: Офлайн
Якщо вони є, то пишіть тут свої роздуми.

ZakonДата: Понеділок, 01.04.2013, 10:12 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлення: 2
 Історія — мій улюблений предмет
Історія – це наука про минуле. Вірніше, про те, як минуле впливає на сьогодення. Слово “історія” у перекладі із грецького означає “дослідження, або оповідання про минуле”. Уроки історії в нашій школі проходять дуже цікаво. Ми не тільки слухаємо оповідання вчителя, але й користуємося барвистими наочними приладдя, дивимося навчальні фільми.

informДата: Понеділок, 01.04.2013, 10:16 | Повідомлення # 22
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлення: 9
Zakon, хто викладає історію?

Spa®tane©Дата: Понеділок, 01.04.2013, 10:16 | Повідомлення # 23
Рядовий
Мій улюблений урок - це урок фізкультури. Мені подобається цей урок тим, що на уроці фізкультури мені не буває нудно.
  Ми беремо участь в естафетах, стрибаємо зі скакалкою, граємо з м'ячем, бігаємо і стрибаємо. Це дуже корисно для нашого здоров'я, а здоров'я найголовніше в нашому житті. wink cool biggrin

informДата: Понеділок, 01.04.2013, 10:17 | Повідомлення # 24
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлення: 9
Spa®tane©, хто викладає фізкультуру?

ZakonДата: Понеділок, 01.04.2013, 10:19 | Повідомлення # 25
Рядовий
Історію викладає Соляник Світлана Констянтинівна - дуже хороший учитель)

koshytskaДата: Понеділок, 01.04.2013, 10:21 | Повідомлення # 26
Рядовий
Повідомлення: 3
Кожний урок подобається по-своєму, але найбільше подобається світова література!На уроці дізнаємося багато цікавого!

juskaДата: Середа, 17.04.2013, 21:54 | Повідомлення # 27
Рядовий
Улюблений предмет - англійська мова!!!
по-перше, я розумію на скільки важливе сьогодні володіння  англійською.
по-друге, низький уклін Яценко Людмилі Іванівні, яка вміє зацікавити, заохотити до роботи))) На урок іду - ura як на свято)))

=))

Vika_ChepurДата: Понеділок, 28.04.2014, 13:23 | Повідомлення # 28
Рядовий
Історія - це наука про минуле.Уроки історії в нашій школі проходять дуже цікаво. Ми не тільки слухаємо оповідання вчителя, але й користуємося наочними посібниками, дивимося навчальні фільми. 
 Події сьогоднішнього дня стануть надбанням історії вже завтра. Вони увійдуть до нескінченного ланцюга подій, які починаються в сиву давнину і губляться у віддаленому майбутньому.  Саме вивчення історії допоможе мені в тому,як вплинути на хід історії, щоб зробити її краще та добріше.

inochka_koshkaДата: Понеділок, 28.04.2014, 19:44 | Повідомлення # 29
Рядовий
Я дуже люблю подорожувати. Тому я із задоволенням ходжу на уроки географії, де можу розширити свої знання про наш світ.
Географія - це найцікавіший предмет, де можна дізнатися багато цікавого. Цей предмет вчить нас , як вести себе у світі людей і тварин , як вижити у важких природних умовах і врятуватися в екстремальних ситуаціях, використовуючи навички виживання . Учитель географії вчить нас розбиратися в географічних картах , користуватися компасом та іншими приладами. Де ще дізнаєшся стільки цікавого про природу рідного краю і унікальності цілої планети.
Я думаю, що вивчення географії навчить мене любити і берегти нашу планету.

Повідомлення відредагував inochka_koshka - Понеділок, 28.04.2014, 19:46

ArturSerdiukДата: Вівторок, 29.04.2014, 10:56 | Повідомлення # 30
Рядовий
Мій улюблений шкільний предмет - фізкультура. На фізкультурі ми займаємося великою кількістю цікавої роботи: граємо у баскетбол, футбол, проводимо різні естафети. Я вважаю, що заняття спортом допомагають нам бути здоровішими, адже здоров'я - це найцінніший скарб людини.. wink

Форум » Обговорюємо все і вся » Шкільне життя - шкільні проблеми » Мої улюблені предмети
Сторінка 3 з 7«1234567»
Пошук:

каталог сайтів
© Copyright by Oleg Chuba © 2017
При використанні матеріалів, посилання на сайт
ОБОВ'ЯЗКОВЕ

Линейки для форума и блога lines.net.ua