Мої улюблені предмети - Сторінка 4 - Форум
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП'ятниця, 09.12.2016, 16:31

Талалаївська загальноосвітня школа

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 7«1234567»
Форум » Обговорюємо все і вся » Шкільне життя - шкільні проблеми » Мої улюблені предмети
Мої улюблені предмети
f@r@onДата: Субота, 12.04.2008, 18:19 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратор
Повідомлення: 166
Статус: Офлайн
Якщо вони є, то пишіть тут свої роздуми.

KosenkoДата: Вівторок, 29.04.2014, 13:41 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлення: 4
Мій улюблений предмет — англійська мова. Англійська мова дуже важлива, тому що вона стала найбільш уживаною мовою в галузі політики, науки, торгівлі і культурних відносин у світі. Це також мова великої літератури.
Прикріплення: 9026021.jpg(9Kb)

RodrigiezДата: Вівторок, 29.04.2014, 15:19 | Повідомлення # 32
Рядовий
Повідомлення: 2
Мій улюблений предмет - Біологія. Біологія предмет який допомагає нам знати все про наше довкілля.

Tryhubchenko_YevheniyДата: Вівторок, 29.04.2014, 19:14 | Повідомлення # 33
Рядовий
Привіт!
    Мій улюблений предмет - історія України. З його допомогою я дізнаюся багато нового про героїчне минуле моїх предків.

AlionaSeredaДата: Вівторок, 29.04.2014, 19:50 | Повідомлення # 34
Рядовий
Повідомлення: 3
Мій улюблений предмет- історія. Взагалі я вважаю, що історія найголовніша і найцікавіша наука тому що за допомогою неї ми дізнаємось про наше минуле, наших предків. Можливо вона є моїм улюбленим предметом тому що його викладає мій класний керівник Світлана Констянтинівна. Історія це дуже цікаво і ми повинні її вчити, щоб знати ще більше.;)

ylia_kopachДата: Вівторок, 29.04.2014, 20:00 | Повідомлення # 35
Рядовий
Мій улюблений предмет англійська мова. Вона має важливе знвчення в сучасному світі. В світі існує безліч країн, а мов, якими розмовляють їх жителі, ще більше. І в даному випадку мова йде не про сотню-другу, а про кілька тисяч. Як же населенню Землі зрозуміти один одного? Для цього існують міжнародні мови, які і дають змогу всім нам спілкуватися один з одним, незалежно від національності та місця проживання.
Однією з міжнародних мов є англійська. Більше того, англійська є мовою міжнаціонального спілкування для всього людства.
Значення англійської мови в сучасному світі важко переоцінити. Адже не можна ж не зважати на вибір більше 1 мільярда людей, які її використовують. І якщо для половини з них вона є рідною, то близько 600 мільйонів вибрали саме її як іноземну. Безумовно, діапазон поширення англійської мови в сучасному світі настільки великий, що ця мова не може бути ідентичною у різних областях. Незважаючи на різноманітні її варіанти і наявність специфічних особливостей для кожної національності, англійська мова залишається лідером на нашій земній кулі. wink

Іра241097Дата: Вівторок, 29.04.2014, 20:54 | Повідомлення # 36
Рядовий
Мій улюблений предмет- англійська мова!

Іра241097Дата: Вівторок, 29.04.2014, 20:59 | Повідомлення # 37
Рядовий
Мій улюблений предмет — англійська мова. Англійська мова дуже важлива, тому що вона стала найбільш уживаною мовою в галузі політики, науки, торгівлі і культурних відносин у світі. Це також мова великої літератури.
Прикріплення: 4304566.jpg(9Kb)

KosenkoДата: Вівторок, 29.04.2014, 21:05 | Повідомлення # 38
Рядовий
Повідомлення: 4
Мій улюблений предмет — рідна мова. Я дуже люблю українську мову. Вона така мелодійна, м'яка, добра. Особливо в піснях та віршах. Моя бабуся дуже любить тихенько співати, коли щось робить. Я сідаю поруч із нею, слухаю — не наслухаюсь. І вірші вчу з задоволенням. 

А ще, думаю, дуже важливо знати, як правильно написати будь-яке слово, адже в контрольній роботі з кожного предмета все повинно бути граматично правильно. Без знання української мови нічого не прочитаєш і нічого не напишеш правильно, навіть простого листа. Тому я так ретельно виконую домашні завдання, вчу правила. А газети читаю і телевізор дивлюсь (і мультики, і програми про тварин) із задоволенням — це і розвага, і навчання.

kondratenko_23Дата: Вівторок, 29.04.2014, 21:19 | Повідомлення # 39
Рядовий
Мій улюблений предмет.Географія – один із тих предметів, де можна застосовувати різні форми і методи роботи. Нам, учням, дуже подобаються уявні подорожі, географічні задачі, кросворди, робота з контурними картами. happy

Alina_KhodkoДата: Середа, 30.04.2014, 14:04 | Повідомлення # 40
Рядовий
Група: Друзі
Привіт всім!
Я б хотіла розповісти вам про мій улюблений шкільний предмет - історію.
У школі ми вивчаємобагато предметів: фізику, математику, хімію, географію та багато інших. Багато
з них дійсно цікаві й корисні, однак мені завжди подобалися гуманітарні науки.
Я захоплююся  українською та світовою літературою, англійською та рідною
мовою, проте моїм найулюбленішим предметом завжди була історія.
Дерево не зможевирости без надійних коренів . У житті людини роль цих коренів грає історія. Ми
рідко замислюємося над тим , що самі звичайні предмети , якими ми користуємося
щодня , мова , на якій ми спілкуємося один з одним, і багато іншого – все це
часточки історії. Видима і невидима історія оточує нас з усіх боків. Кожну мить
людина творить свою історію та історію свого народу. Як часто минуле допомагає
нам у створенні майбутнього! Наука спирається на результати відкриттів минулих
років , мистецтво використовує теми і сюжети творів , написаних давним-давно.
Історія - це наукапро минуле. Вірніше, про те, як минуле впливає на сьогодення. Слово
"історія" у перекладі з грецького означає "дослідження, або
оповідання про минуле".
Якби не  наша висококваліфікована вчителька Соляник С.К., я б не полюбила цього предмета)
Урокиісторії в нашій школі проходять дуже цікаво. Ми не тільки слухаємо оповідання
вчителя, але й  дивимося навчальні фільми. Події сьогоднішнього дня
стануть надбанням історії вже завтра. Вони увійдуть до нескінченного ланцюга
подій, які починаються в сиву давнину і губляться у віддаленому майбутньому. Як
вплинути на хід історії, щоб зробити її краще, людяніше, добрішим? Я поки не
вирішила для себе це питання, але саме вивчення історії допоможе мені в цьому.

Аліна Ходько

Повідомлення відредагував Alina_Khodko - Середа, 30.04.2014, 14:05

Форум » Обговорюємо все і вся » Шкільне життя - шкільні проблеми » Мої улюблені предмети
Сторінка 4 з 7«1234567»
Пошук:

каталог сайтів
© Copyright by Oleg Chuba © 2016
При використанні матеріалів, посилання на сайт
ОБОВ'ЯЗКОВЕ

Линейки для форума и блога lines.net.ua