Мої улюблені предмети - Сторінка 5 - Форум
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП'ятниця, 02.12.2016, 23:13

Талалаївська загальноосвітня школа

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 5 з 7«1234567»
Форум » Обговорюємо все і вся » Шкільне життя - шкільні проблеми » Мої улюблені предмети
Мої улюблені предмети
f@r@onДата: Субота, 12.04.2008, 18:19 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратор
Повідомлення: 166
Статус: Офлайн
Якщо вони є, то пишіть тут свої роздуми.

akifjev@iurkaДата: Середа, 30.04.2014, 14:22 | Повідомлення # 41
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлення: 1
Додано (30.04.2014, 14:22)
---------------------------------------------
Фізкультура - мій улюблений предмет у школі . Це не означає , що я не люблю вчитися.Фізкультура - це фізична культура . Вона спрямована на зміцнення здоров'я людини , на розвиток його фізичних здібностей , що дуже важливо. Недолік руху може погано позначитися на здоров'ї школярів : у них псується постава , погіршується зір , вони стають фізично слабкими . На фізкультурі ж ми отримуємо можливість оздоровитися : ми бігаємо , граємо в м'яч , стрибаємо в довжину. Якщо на вулиці тепло , уроки фізкультури проводяться у дворі , на свіжому повітрі і ми з хлопцями граємо у футбол. Перекладіть на англійську будь ласка, не перекладачем, правильно побудувати речення  swans

Повідомлення відредагував akifjev@iurka - Середа, 30.04.2014, 14:22

f@r@onДата: Середа, 30.04.2014, 21:05 | Повідомлення # 42
Admin
Група: Адміністратор
Повідомлення: 166
Да, друзі мої.... Висловлювати власні думки ви вже розучилися... Велика кількість штампів скачаних з інтернету... Власних висловів майже немає...

MaksДата: Вівторок, 06.05.2014, 17:03 | Повідомлення # 43
Рядовий
Повідомлення: 2
Мій улюблений предмет - фізкультура. Тому що заняття спортом допомагає людині бути здоровою. А в наш час здоров*я понад усе..
Прикріплення: 7637538.jpg(50Kb)

...

bogdana11Дата: Вівторок, 27.05.2014, 23:16 | Повідомлення # 44
Рядовий
Повідомлення: 3
Я дуже люблю уроки літератури. На них дізнаєшся багато цікавого про письменників, поетів, їх творах. Цей предмет виховує любов до книги happy

informДата: Середа, 15.04.2015, 12:20 | Повідомлення # 45
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлення: 9
Цитата MaX1M ()
Найкращий предмет-це фізкультура, адже саме вона допомагає мені загартовувати тіло та дух!)  Я погоджуюсь!

lenamisiailoДата: Вівторок, 21.04.2015, 17:31 | Повідомлення # 46
Рядовий
Не можу сказати, що усі без виключення предмети є для мене неймовірно цікавими та захоплюючими. Проте навіть такі я все ж таки вважаю потрібними хоча б для загального розвитку, щоб знаючи їх основи, бути ерудованою та всебічно обізнаною людиною.
Улюбленим предметом є англійська мова. Сьогодні особливо важливо знати іноземні мови, вони потрібні нам для роботи і для подорожей. Кожен, хто знає їх, може говорити з іноземцями, читати зарубіжних авторів в оригіналі, що розширює кругозір.
Вивчення англійської для задоволення включає в себе прослуховування улюблених англійських пісень, перегляд фільмів без дубляжу, спілкування в інтернеті з друзями з англомовних країн. Все це робить моє життя захоплюючим.  
smile

RuslanaMelnikovaДата: Середа, 27.04.2016, 13:39 | Повідомлення # 47
Рядовий
Мій улюблений предмет - англійська мова. Мені дуже подобається вчити нові слова, вирази. Це дуже цікаво. Ще більшу цікавість до цього предмету мені додає наш вчитель - Яценко Людмила Іванівна. Саме вона розвила в мені любов до цього предмету своїми цікавими завданнями. 
Мені здається, що в сучасному світі без іноземної мови зовсім тяжко, тому, це ще одна причина, чому я з такою захопливістю вивчаю цей предмет. smile

Natalia-ZhgyrДата: Понеділок, 02.05.2016, 20:14 | Повідомлення # 48
Рядовий
Привіт.
Мій улюблений предмет -основи медичних знань. medic Тому, що він легко дається. Я швидко запам'ятовую, але розумію, що багато не знаю. upset  На мою думку це найцікавіший предмет. Коли вчителька розповідає, мені подобається слухати і я навіть не помічаю як летить час. Мені легко даються уроки, коли вивчаємо надання допомоги людині, але коли починаємо розбирати віруси, бактерії мені важко це сприймається. cry Перше правило є не нашкодь, тому я намагаюся якомога більше запам'ятати основне і нічого не упустити. Знання можуть бути потрібні в такий момент, коли ти цього не очікуєш. Тому я не маю стояти і бути безпорадною, хочу допомогти людині, коли це потрібно: чи при аварії, чи в інших випадках. Цей предмет дає змогу навчитися правильно надавати першу допомогу щоб врятувати життя. sick   Завдяки цьому я можу допомогти не тільки чужим людям, але й своїм рідним, яких я так люблю. Я собі не пробачу, якщо буду стояти перелякано і губити той час за який можна врятувати. Я думаю, що цей предмет повинні вивчати усі. mega Знання з цього предмета завжди допоможуть в мить, коли не очікуєш і надають змогу врятувати найважливіше, що в нас є це життя.

Дякую за увагу. smile

Повідомлення відредагував Natalia-Zhgyr - Понеділок, 02.05.2016, 21:20

humylia1517Дата: Вівторок, 03.05.2016, 15:47 | Повідомлення # 49
Рядовий
Мій улюблений предмет — рідна мова. Я дуже люблю українську мову. Вона така мелодійна, м'яка, добра. Особливо в піснях та віршах. Моя бабуся дуже любить тихенько співати, коли щось робить. Я сідаю поруч із нею, слухаю — не наслухаюсь. І вірші вчу з задоволенням. 

А ще, думаю, дуже важливо знати, як правильно написати будь-яке слово, адже в контрольній роботі з кожного предмета все повинно бути граматично правильно. Без знання української мови нічого не прочитаєш і нічого не напишеш правильно, навіть простого листа. Тому я так ретельно виконую домашні завдання, вчу правила. А газети читаю і телевізор дивлюсь (і мультики, і програми про тварин) із задоволенням — це і розвага, і навчання. smile smile

rjdfktyrjДата: Вівторок, 03.05.2016, 17:10 | Повідомлення # 50
Рядовий
Привіт.
Мій улюблений предмет-українська література. Тому, що мені дуже цікаво читати різні твори. Також мені з легкістю вивчаються вірші. Я вважаю, що українська література справді потрібна нам, і не лише тому, що вона розвиває нашу пам'ять, а й тому, що вона дійсно цікава. Завдяки творам, романам, поемам можна дізнатися які раніше були звичаї, яке було життя. Також дізнаємося багато чого цікавого про всіх видатних писменників, якими ми будемо пишатися завжди. І нехай квітує українська література. Надихаймо творців-поетів на нові віші. Я бажаю всім бути справжніми людьми, гідними своєї мови, літератури та своєї України.
Дякую за увагу! smile

Форум » Обговорюємо все і вся » Шкільне життя - шкільні проблеми » Мої улюблені предмети
Сторінка 5 з 7«1234567»
Пошук:

каталог сайтів
© Copyright by Oleg Chuba © 2016
При використанні матеріалів, посилання на сайт
ОБОВ'ЯЗКОВЕ

Линейки для форума и блога lines.net.ua