Мої улюблені предмети - Сторінка 6 - Форум
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 03.12.2016, 01:20

Талалаївська загальноосвітня школа

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 6 з 7«124567»
Форум » Обговорюємо все і вся » Шкільне життя - шкільні проблеми » Мої улюблені предмети
Мої улюблені предмети
f@r@onДата: Субота, 12.04.2008, 18:19 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратор
Повідомлення: 166
Статус: Офлайн
Якщо вони є, то пишіть тут свої роздуми.

liliadenycenko9Дата: Вівторок, 03.05.2016, 18:06 | Повідомлення # 51
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлення: 1
Привіт. happy
Протягом 10 років навчання з'явилось багато нових предметів. Кожен з них дає мені корисну інформацію, яка знадобиться в майбутньому. На уроках у нас були невдачі та успіхи. І звичайно ж на тих предметах, на яких в нас все виходило, вони ставали улюбленими. Але я вважаю від того, який нам урок подобається залежить, як вчитель подає інформацію, як він відноситься до учнів, та й від нас самих, як ми вивчемо матеріал та як підготуємось до нього. І тому мій улюблений предмет - економіка. Мені завжди цікаво на уроці та легко. Ми повинні зважати на те, що ми - майбутнє нашої держави, тому і повинні розуміти, що без економічних знань нам не обійтись. Економічні знання потрібні всім: і службовцям, і учням, і політикам. Людина живе у світі економічних явищ, вона купує й продає, отримує доходи, сплачує податки і наймається на роботу.
Звісно, є багато інших цікавих, та не менш необхідних предметів, але я зробила саме такий вибір.
Дякую за увагу! wink roll  

eqwelibriymДата: Вівторок, 03.05.2016, 19:43 | Повідомлення # 52
Рядовий
Всім привіт) 
Мій улюблений предмет - фізкультура, і зовсім не тому, що тут не задають домашніхзавдань і не запитують у дошки новий матеріал.Просто на цьому уроці не
потрібно мовчки і нерухомо сидіти за партою, довго писати і слухати не завжди
зрозумілі пояснення вчителя. Тут потрібно зовсім інше - бігати, стрибати, грати у футбол, волейбол, баскетбол, та в інші цікаві ігри! Дивно, ти кричиш і граєш в різні веселі ігри, а тебе за
це ще й нагороджують хорошими оцінками! Ось чому фізкультура мій улюблений предмет.
Дякую за увагу! 
Бувайте

informДата: Вівторок, 03.05.2016, 20:13 | Повідомлення # 53
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлення: 9
Цитата liliadenycenko9 ()
Економічні знання потрібні всім
Дуже влучно сказано, молодець!

informДата: Вівторок, 03.05.2016, 20:17 | Повідомлення # 54
Генерал-майор
Цитата humylia1517 ()
Моя бабуся дуже любить тихенько співати, коли щось робить. Я сідаю поруч із нею, слухаю — не наслухаюсь.
На скількох сайтах я читала ці ряки! Ось наприклад: www.ukrlib.com.ua/sochm/printout.php?id=425

•  
    informДата: Вівторок, 03.05.2016, 20:19 | Повідомлення # 55
    Генерал-майор
    Цитата Natalia-Zhgyr ()
    Я собі не пробачу, якщо буду стояти перелякано і губити той час за який можна врятувати.
    Гарне життєве правило, молодець)!

yanacherhunets2099Дата: Вівторок, 03.05.2016, 20:22 | Повідомлення # 56
    Рядовий
    Всім привіт!
    Мій улюблений предмет – українська мова wink Оскільки наша мова дуже м’яка, приємна,солов’їна, її вивчати одне задоволення. smile З давніх часів українська мова булавідома своєю мелодичністю і своїм заспокійливим ефектом. happy Уроки рідної мови - це ніби часточка життя нашого вчителя, Джолос Людмили Миколаївни. yes Вона вкладає у нас всю душу, вона живе цим... stinky Я з великою радістю відвідую її уроки, занотовую цікаву інформацію і вчу все те, що вона вимагає. whine Я завжди відношуся до цього предмету відповідально. confused Це дуже приємно, прийшовши на урок, бачити повністю підготовлену аудиторію. ponder Я дуже вдячна Людмилі Миколаївні за всі її поради, побажання і уроки. Дуже добре, що такий вчитель є у Талалаївські школі. ;)

Дякую за увагу!!! Гарного дня!!!
    Прикріплення: 3009104.jpg(59Kb)

Повідомлення відредагував yanacherhunets2099 - Вівторок, 03.05.2016, 20:25

yarmolenkonastya99Дата: Вівторок, 03.05.2016, 20:27 | Повідомлення # 57
    Рядовий
    Привіт всім! ;)
    Безсумнівно, у кожного учня є улюблений предмет, який він відвідує з великою радістю, та готуться до нього з особливим задоволенням. Для мене таким предметом є урок рідної мови. Українська мова - засіб спілкування, яким користувалися наші предки. Я дуже пишаюся цим і я задоволена тим, що ми вивчаємо цю мову.
    На уроці української мови ми вивчаємо багато термінів, робимо цікаві завдання. Любов до рідної мови змогла прищіпити мені Людмила Миколаївна - наш вчитель з мови та літератури, за це я їй дуже вдячна. Вона завжди говорила, що мова - то є цілюще джерело, одне із чудес, за допомогою якого люди передають найтонші відтінки думок і почуттів. :)
    Окрім цього предмету я також захоплююся уроками фізичної культури, біологією та інформатикою, проте саме на уроці рідної мови я відпочиваю "і тілом, і душею".
    Рідна мова в рідній школі!
    Що бринить нам чарівніш?
    Що нам ближче і миліш
    І дорожче в час недолі?
    Рідна мова! Рідна мова!
    Всім дякую за увагу

Повідомлення відредагував yarmolenkonastya99 - Вівторок, 03.05.2016, 20:27

viktoriaomelianenkoДата: Вівторок, 03.05.2016, 20:51 | Повідомлення # 58
    Рядовий
    Привіт)
    В кожного учня є свій улюблений предмет, якому він приділяє більше уваги, бо його подобається вивчати. Звісно, що всі предмети важливі і за 11 років школи ми вивчаємо багато всього, що може знадобитися нам у житті. Моїми улюбленими предметами є англійська мова та історія. Вони мені однаково подобаються, адже це цікаво для мене, і я прикладаю максимум зусиль, щоб досягнути високих результатів. Взагалі я не люблю сидіти за книгами довгий час, але, читаючи сторінки підручників з історії, я ніколи не нудьгую, адже дізнаватися більше про наше минуле - це завдання кожної освідченої людини, бо без минулого не буде майбутнього. Також цей предмет став мені подобатися, бо наша учителька Тетяна Віталіївна неймовірно захоплююче розповідає і мені просто хочеться слухати, і дізнаватися більше з різних джерел вдома. Щодо англійської, мені подобається цей предмет, бо ця мова одна з найпоширеніших у світі. І, куди б ми не подорожували, вона знадобиться. На уроках також цікаво вичати граматику та готуватися до тестів, адже він буде обов'язковим для всіх, з нашою вчителькою Людмилою Іванівною. Вона дійсно майстер своєї справи і намагається навчити дітей з усією віддачею. Можливо, тому я почала вивчати цю мову більш детально. Більше того, для мене цікаво розмовляти англійською з своїми друзями брати участь у мовному клубі і просто говорити з іноземцями завдяки програмі Skype. Також вечорами я люблю слухати англійську музику, дивитися фільми та серіали без дубляжу. Також ці предмети подобаються мені, бо я беру участь у олімпіадах, що надає стимул працювати більше і більше. Але зараз з'явилася інша мета - гарно здати ЗНО, а саме ці предмети я й здаватиму cry
    Дякую за увагу!
    Бувайте wink

olerisДата: Вівторок, 03.05.2016, 22:17 | Повідомлення # 59
    Рядовий
    Усім привіт!
      Вибір майбутньої професії — це одне з найважливіших рішень у житті кожного підлітка. Цей вибір залежить від предметів, які ми любимо вивчати. Ми чекаємо дня, щоб знову дізнатися  щось цікаве для себе, а не через силу читаємо нудний параграф чи вчимо правила.
        Для мене таким предметом є інформатика. Час і прогрес не стоїть на місці, з’являються нові винаходи у світі техніки та науки. Усе це завдяки комп’ютерам! Без нього ми просто не уявляємо свого буденного життя. Робота за комп’ютером — надзвичайно захоплюючий процес, вона вимагає нестандартного підходу і творчого мислення, що необхідно для школи. Я вважаю, що цей предмет обов’язковий для вивчення у кожній школі, адже у найближчому майбутньому, думаю, ми навіть конспектуватимем слова вчителя, сидячи за якимось гаджетом і набираючи текст на ньому. yes

Дякую за увагу
    Прикріплення: 7313982.jpg(28Kb)

rra1999Дата: Вівторок, 03.05.2016, 23:27 | Повідомлення # 60
    Рядовий
    Привіт! 

На мою думку,  всі предмети по-своєму цікаві та необхідні в нашому майбутньому житті.  Проте, відповідно до своїх інтересів, деяким ми приділяємо більше часу. На це впливає як підхід учителя, так і ставлення самого учня до предмету, підготовка до уроку, зацікавленість у тому, щоб дізнатися більше. Не кожен зрозуміє, але особисто для мене таким є математика.

Чому? Я не дуже люблю просто сидіти та зазубрювати будь-що, бо з часом, якщо це не використовувати в повсякденному житті, воно забувається. А на математиці кожну формулу, кожну теорему ми практикуємо на прикладах, задачах; вивчили і закріпили на практиці. Таким чином її, ну, просто не можливо викинути з голови.   Крім того, не дарма ж говорять, що "математика - цариця всіх наук". Безсумнівно, я погоджуюсь із цим твердженням. Без знання математики неможливо не те, що обрахувати на скільки вистачить ресурсів на Землі, а, навіть, побудувати будинок. Вона вчить мислити і як писав В.О. Сухомлинський:"Математика вселяє віру в безмежні сили людського розуму. Вона виховує волю, характер". Без неї неможливе наше життя, як і без мови. Куди б ми не поїхали, ким би не стали, ця наука застосовується в усіх сферах.

Неможливо й не згадати про уроки економіки, яка є невід`ємною частиною нашого життя. Вони завжди цікаві та креативні, тому, пролітають швидко та непомітно . З кожного заняття ми виносимо багато вражень та емоцій.

Дякую за увагу! 

Бувайте

Повідомлення відредагував rra1999 - Вівторок, 03.05.2016, 23:32

Форум » Обговорюємо все і вся » Шкільне життя - шкільні проблеми » Мої улюблені предмети
    Сторінка 6 з 7«124567»
    Пошук:

каталог сайтів
    © Copyright by Oleg Chuba © 2016
    При використанні матеріалів, посилання на сайт
    ОБОВ'ЯЗКОВЕ

Линейки для форума и блога lines.net.ua