Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 30.04.2017, 00:16

Талалаївська загальноосвітня школа

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 7 з 7«12567
Форум » Обговорюємо все і вся » Шкільне життя - шкільні проблеми » Мої улюблені предмети
Мої улюблені предмети
f@r@onДата: Субота, 12.04.2008, 18:19 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратор
Повідомлення: 166
Статус: Офлайн
Якщо вони є, то пишіть тут свої роздуми.

anna220320000983Дата: Середа, 04.05.2016, 05:16 | Повідомлення # 61
Рядовий
Група: Перевірені
Повідомлення: 1
Привіт всім!) hi
На мою думку, кожен предмет по-своєму важливий. За 10 років навчання в школі ми обираємо свої пріоритети. Зазвичай улюблені заняття нас надихають на вибір майбутньої професії.
У цьому році в список обов'язкових предметів нам додали економіку. girllove Як виявилося не даремно. Для мене ці заняття проходять, ніби на одному диханні. Мені дуже подобаються уроки проведені з Оксаною Василівною. Вона намагається донести потрібний матеріал у досить незвичайній формі. Кожного разу, приходячи на її урок, я з нетерпінням чекаю чогось цікавого і захоплюючого. Їй вдається нас дивувати. :ok: 
Я брала участь у обласній олімпіаді з економіки. Не обійшлося без допомоги вчителя. Вона підтимувала і надихала розвивати свої здібності. 
Іноді, дісно, не розуміш чому, але тобі подобається якась особа, наука, річ тощо. Так само й з улюбленим шкільним предметом.  У мене саме така ситуація, я не розумію чому, але я хочу пов'язати своє життя з економікою.
Звісно, для моєї майбутньої професії необхідно знати математику та англійську мову. Мені пощастило, що ці предмети також потрапили у список моїх улюбленців)  happy
Я думаю, що інтерес до цих предметів прив'язали самі вчителі, адже вони вміють правильно планувати уроки. А можливо просто до них лежить моя душа.Ну це вже можете обирати самі. yes Але я точно можу сказати, що ці предмети заслуговують уваги багатьох учнів, тож я раджу придивитись до шкільних занять краще і може ви зможете відкрити щось нове для себе. 
Гарного вам навчання! Бувайте! chao

Lisicyn00Дата: Вівторок, 10.05.2016, 19:24 | Повідомлення # 62
Рядовий
Всім привіт) :) 
 Мій улюблений предмет - це Історія. Уроки історії в нашій школі проходять дуже цікаво. Ми не тільки слухаємо оповідання вчителя, але й дивимося навчальні фільми.

frodo245Дата: Вівторок, 17.05.2016, 15:59 | Повідомлення # 63
Рядовий
Привіт всім!
Мій улюбений предмет у школі - це Автосправа. Хоча інші предмет теж важливі, але Автосправа на мою думку потрібна всім. Технології в автомобілебудуванні все покращуються. І більшість людей хочуть мати автомобіль. Цей предмет навчить правил та допоможе в житті.

Форум » Обговорюємо все і вся » Шкільне життя - шкільні проблеми » Мої улюблені предмети
Сторінка 7 з 7«12567
Пошук:

каталог сайтів
© Copyright by Oleg Chuba © 2017
При використанні матеріалів, посилання на сайт
ОБОВ'ЯЗКОВЕ

Линейки для форума и блога lines.net.ua