Що спочатку: кохання, чи секс? - Форум
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 04.12.2016, 19:23

Талалаївська загальноосвітня школа

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Між нами дівчатками » Що нас, дівчаток, найбільше цікавить? » Що спочатку: кохання, чи секс?
Що спочатку: кохання, чи секс?
f@r@onДата: Неділя, 13.04.2008, 21:34 | Повідомлення # 1
Admin
Група: Адміністратор
Повідомлення: 166
Статус: Офлайн
Якщо ця проблема Вас хвилює, можете вилити душу

papaДата: Понеділок, 14.04.2008, 20:32 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлення: 21
Мне кажется, что вопрос предполагает ответ. Я бы ответил, что любовь и секс во взаимоотношениях влюблённых - неразрывны. И потом, ответ зависит от того, что вкладывается в понятие "кохання". Когда говорят "Я тебе кохаю!", то это вовсе не значит только " Я тебе хочу!", а и " Я за тебе віддам життя!" (вспомните Мастера и Маргариту, чем она пожертвовала ради любви!)

HelenДата: Вівторок, 15.04.2008, 18:21 | Повідомлення # 3
Модератор
Повідомлення: 42
Цікаве запитання. Це залежить від кожної конкретної людини, її пріоритетів. Особисто я вважаю, що інтимні стосунки повинні бути тільки тоді, коли маєш до людини певні почуття. Секс без кохання - звичайна проституція

f@r@onДата: Вівторок, 15.04.2008, 18:35 | Повідомлення # 4
Admin
Я згоден з Вашими дописами, але що скажуть дівчата шкільного віку? Які в них пріорітети? От що важливо.

papaДата: Вівторок, 15.04.2008, 19:22 | Повідомлення # 5
Сержант
Quote (f@r@on)
але що скажуть дівчата шкільного віку?

Да-а-а, темочка. Девочки могут и постесняться ответить. Или ответят не совсем искренне. Думаю, что в данной ситуации анонимность не помешала бы. К тому же, как не крути, а возраст определённо влияет на ответ.

f@r@onДата: Вівторок, 15.04.2008, 19:37 | Повідомлення # 6
Admin
Правду кажеш. Але як зробити що б це було анонімно?

papaДата: Вівторок, 15.04.2008, 22:22 | Повідомлення # 7
Сержант
Quote (f@r@on)
Але як зробити що б це було анонімно?

Понятия не имею. Но, думаю, что в форуме это невозможно, ведь здесь только зарегистрировавшиеся. Может быть с Антохой посоветоваться?

f@r@onДата: Четвер, 17.04.2008, 20:56 | Повідомлення # 8
Admin
Та можна спитати. Може чимось допоможе. Не хотілося б робити дану тему приватною.

papaДата: Субота, 19.04.2008, 06:57 | Повідомлення # 9
Сержант
Quote (f@r@on)
Не хотілося б робити дану тему приватною.

Думаю, что и не нужно. Психологи утверждают, что девочки школьного возраста во взаимоотношениях с мальчиками ожидают по отношению к себе светлых чувств, платонической любви. А телесные ощущения для них второстепенны.
Девчонки, у вас есть возможность либо подтвердить мнение психологов либо опровергнуть.

Повідомлення відредагував papa - Субота, 19.04.2008, 06:58

ВИТУЛЯДата: Субота, 27.09.2008, 20:34 | Повідомлення # 10
Сержант
Повідомлення: 3
так ця проблема доволі важлива в наш час!багато дівчат в шкільному віці шукають як говорили раніше теплих,відкритих,щирих почуттів,а не тілесних відношень!я можливо і банально,але прагну справжнього,щирого кохання!саме психологи праві!але в наш час нажаль трапляються винятки!і в саме зараз цих винятків значно більше,чим дівчат які йдуть до справжнього кохання!

Форум » Між нами дівчатками » Що нас, дівчаток, найбільше цікавить? » Що спочатку: кохання, чи секс?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

каталог сайтів
© Copyright by Oleg Chuba © 2016
При використанні матеріалів, посилання на сайт
ОБОВ'ЯЗКОВЕ

Линейки для форума и блога lines.net.ua