Вчителі - Сторінка 2 - Форум
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 03.12.2016, 01:24

Талалаївська загальноосвітня школа

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум » Спілкування » Просто теревені » Вчителі ((все про вчителів та їх стиль викладання))
Вчителі
Чкі вчителі вам найбльше подобаються?
1.молоді, які розуміють сучасних учнів[ 9 ][39.13%]
2.дорослі, але більш досвічені[ 1 ][4.35%]
3.все залежить від особистості учителя незалежно від віку[ 13 ][56.52%]
4.не знаю[ 0 ][0.00%]
Усього відповідей: 23
f@r@onДата: Неділя, 16.03.2008, 20:36 | Повідомлення # 11
Admin
Група: Адміністратор
Повідомлення: 166
Статус: Офлайн
Я б не сказав, що вона не сувора, якщо предмет вчиш - то чого бути суварим і оцінки будуть непогані, а ви б посиділи там де слабші підгрупи. то зразу б сказали оце "пантера"

papaДата: П'ятниця, 11.04.2008, 19:10 | Повідомлення # 12
Сержант
Група: Перевірені
Повідомлення: 21
Просмотрел статистику опроса. 40% выбрали молодого учителя, который понимает "сучасного учня". Интересно, а современный ученик он какой? Хотелось бы получить ответ от такого ученика. Всем привет! tongue

HereticДата: Четвер, 17.07.2008, 21:55 | Повідомлення # 13
Майор
Повідомлення: 19
Та ні Helen! Я не зтаких хто любить підлизуватись! А те що Людмила Іванівна та Олег Анатолійович кращі вчителі - це 100%! Ну ще моя мама Любов Іванівна Вчитель образотворчого мистецтва!

allaДата: Четвер, 24.03.2011, 18:37 | Повідомлення # 14
Рядовий
Повідомлення: 5
А на чому грунтується визначення учня про гарного вчителя? На особистих симпатіях, рівню вмінь та навичок, методики викладання вчителя чи вчительки...? Але звідки учень, який прийшов по знання (чи невідомо чого він пішов у школу) може оцінити якийсь рівень сам, не маючи ще й базового?? Для мене це питання неоднозначе. Подобається вчитель, який дозволяє прогуляти? Але сенс кудись ходити - сиди вдома. А чи задумуються учні над тим, чи подобаються ВОНИ вчителю і чи задовольняють ВОНИ педагогів? Навчають безкоштовно, хочуть передати власні знання - радійте та будьте вдячні.

Це мої думки на цю тему

Форум » Спілкування » Просто теревені » Вчителі ((все про вчителів та їх стиль викладання))
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

каталог сайтів
© Copyright by Oleg Chuba © 2016
При використанні матеріалів, посилання на сайт
ОБОВ'ЯЗКОВЕ

Линейки для форума и блога lines.net.ua