Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 29.05.2023, 15:14

Талалаївський заклад загальної середньої освіти


Форма входу

Меню сайту
Пошук інформації
Міні-чат
Випадкове фото
Останнє фото
Альбом: [Педагогічний колектив]
Додано: 02.09.2021 в: 11:17
Додав: f@r@on
Альбом: [Фізична культура]
Додано: 15.11.2019 в: 11:34
Додав: f@r@on
Альбом: [Педагогічний колектив]
Додано: 07.02.2018 в: 11:58
Додав: f@r@on
Альбом: [Педагогічний колектив]
Додано: 02.09.2017 в: 17:48
Додав: f@r@on
Альбом: [Педагогічний колектив]
Додано: 02.09.2017 в: 17:48
Додав: f@r@on
Альбом: [Початкові класи]
Додано: 21.10.2016 в: 20:58
Додав: f@r@on
Нагороди сайту
Статистика

Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Gromada.org.ua - Веб сайт Талалаївської громади

free counters
Всього онлайн на сайті: 1
Шастають просто так: 1
Поважних користувачів: 0
Інформаційний блок
Сьогодні були на сайті


Кількість користувачів
Всього-= 9604 =-
За сьогодні: -= 0 =-
За вчора: -= 0 =-
За 7 днів: -= 0 =-
За місяць: -= 1 =-

Вітаємо новачків
Головна » Рекорди/Спорт
В Україні [66] За кордоном [2] Про школу і ЗНО [281]
Про освіту і науку [13] Абітурієнту/Студенту [6] Події/Знаменні дати [142]
Реклама/Обережно [35] Цікавинки/Курйози [12] Рекорди/Спорт [69]
Виховні заходи [31] Тематичні тижні [5] Акції/Виставки/Ярмарки [22]
Адміністративна робота [18] Патріотичне виховання [31]

1 2 3 ... 6 7 »

  Вже багато років спортивний туризм розвивається в нашому селищі. Кілька останніх років спортсменів запрошують в збірну команду області для участі в Чемпіонаті України. І цей рік не став виключенням. Головні тренери збірної області Балабко Є.А та Гутак В.А. запросили на тренувальний збір В’ялого Віталія, вихованця гуртка «Спортивний туризм» Центру ДЮТ (тренер Чуба О.А.)
  І ось вже Полтавська область, с.Красногорівка і 48-ий Чемпіонат України. З усіх членів збірної команди Чернігівської області Віталій наймолодший. Тренери довірили йому участь у двох дистанціях з трьох. Перша дистанція «Командна смуга перешкод» і приголомшливий успіх – перше місце і майже десятихвилинна перевага над суперниками. Наступну дистанцію «Крос-похід» Віталій пропускав, а команда і без його участі знову перемогла. І під завісу Чемпіонату відбувалася індивідуальна дистанція зв’язок. Тривала вона два дні. Віталій у парі з Бєліковою Оленою (смт.Варва) виступав у перший день і в підсумку на гілці «А» вони посіли високе друге місце. В підсумку на цій дистанції вся команда була другою.
  І ось підведені загальні підсумки змагань. Збірна команда Чернігівської області с ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »

Категорія: Рекорди/Спорт | Переглядів: 442 | Дата: 17.07.2019 | Коментарі (0)

18-21 травня. Наша команда посіла І місце у молодшій віковій групі. В особистому заліку: Чуба Еліна - ІІ місце серед дорослих; Гриценко Олена - ІІІ місце, Загурська Альона - І місце, Ведмідь Максим - ІІ місце, В'ялий Віталій - І місце у молодшій групі.

Ф О Т О

Категорія: Рекорди/Спорт | Переглядів: 489 | Дата: 22.05.2018 | Коментарі (0)

  26 та 27 березня 2018 року в м. Чернігів на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка проходили обласні змагання з фізичної культури та спорту а простіше кажучи олімпіада. Представляти Талалаївську громаду випала честь переможцям районного етапу змагань, учням Талалаївської ЗОШ Самойленко Костянтину, Рябчуну Станіславу, Чирві Аміні та Сердюк Тетяні.
  Учні зі всієї області змагалися в слідуючих видах програми: легка атлетика, гімнастика, футбол, баскетбол, волейбол та туризм.
  Пройшовши нелегкий шлях спортивних випробувань наші олімпійці здобули такі результати: Рябчун С. посів друге місце по футболу; Чирва А. була другою у волейболі; Самойленко К. виборов третє місце по туризму, друге у легкій атлетиці та перше з гімнастики.
  В загальному заліку після суми результатів з усіх видів програми маємо досить пристойний результат. Чирва Аміна посіла друге місце серед дівчат, а Самойленко Костянтин став переможцем змагань серед хлопців.
  Окремо хочеться відзначити вчителів фізичного виховання Талалаївської ЗОШ Лакизу В.Ю. та Грабового А.П., які протягом кількох місяців прикладали значні зусилля для підготовки своїх вихованців до участі в цій олімпіаді.

... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »

Категорія: Рекорди/Спорт | Переглядів: 501 | Дата: 02.04.2018 | Коментарі (0)

  2 лютого в рамках проведення районної Спартакіади 2017-2018 навчального року на базі Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли змагання з волейболу серед хлопців. На змагання прибуло 6 команд: Талалаївська ЗОШ, Плугатарська ЗОШ, Красноколядинська ЗОШ, Липівська ЗОШ, Харківська ЗОШ та Чернецька ЗОШ. Команди були розбиті на дві групи. Ті, що посіли перше та друге місця в групах вийшли до півфіналу. Серед них команди Талалаївської ЗОШ, Красноколядинської ЗОШ, Харківської ЗОШ та Чернецької ЗОШ. Третє місце посіла команда Харківської ЗОШ, друге – Красноколядинської ЗОШ, а перемогу здобула команда Талалаївської ЗОШ. Переможці та призери нагороджені грамотами відділу освіти Талалаївського району.

ФОТО
 

Категорія: Рекорди/Спорт | Переглядів: 485 | Дата: 02.02.2018 | Коментарі (0)

27-28 січня. Відкритий Кубок Бахмацького району з пішохідного туризму
Молодша група 1, 6 та 19 місця з 20 команд. Особистий залік: перше місце - В'ялий Віталій серед хлопців, друге місце Загурська Альона серед дівчат. На дистанції зв'язок перші місця Таралика Анастасія та Гриценко Олена серед дівчачих зв'язок і В'ялий Віталій та Загурська Альона серед мішаних зв'язок.

ФОТО

Категорія: Рекорди/Спорт | Переглядів: 453 | Дата: 29.01.2018 | Коментарі (0)

  26 січня в рамках проведення районної Спартакіади 2017-2018 навчального року на базі Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшли змагання з волейболу серед дівчат. Прибуло 6 команд: Талалаївська ЗОШ, Липівська ЗОШ, Красноколядинська ЗОШ, Плугатарська ЗОШ, Харківська ЗОШ та Чернецька ЗОШ. Команди були розбиті на дві групи. Ті, що посіли перше та друге місця в групах вийшли до півфіналу. Серед них команди Красноколядинської ЗОШ, Плугатарської ЗОШ, Харківської ЗОШ та Чернецької ЗОШ. В запеклій боротьбі третє місце посіла команда Харківської ЗОШ, друге – Чернецької ЗОШ, а перемогу здобула команда Плугатарської ЗОШ. Переможці та призери нагороджені грамотами відділу освіти Талалаївського району.
 

ФОТО

 

 

 

Категорія: Рекорди/Спорт | Переглядів: 710 | Дата: 26.01.2018 | Коментарі (0)

02-05 березня. Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях.
Наша команда посіла 5 місце. Дистанція "Командна смуга перешкод" - 1 місце.

Ф О Т О

Категорія: Рекорди/Спорт | Переглядів: 631 | Дата: 06.03.2017 | Коментарі (0)

НОВОРІЧНІ РАНКИ ДЛЯ УЧНІВ 3-4 КЛАСІВ

Ф О Т О

Категорія: Рекорди/Спорт | Переглядів: 568 | Дата: 28.12.2016 | Коментарі (0)

  16-18 грудня у смт. Варва проходив третій етап відкритого Кубку Чернігівської області з пішохідного туризму "АДРЕНАЛІН 2016-2017" – Відкритий Кубок Варвинського району з пішохідного туризму. Три команди представляли наш район на цих змаганнях. В старшій віковій групі команда з ДЮСШ (Самойленко Костянтин, Грабовий Андрій, Решетнік Тимофій, Чуба Еліна, Коваленко Ірина, Науменко Андрій) достойно боролися і серед 12 команд посіли сьоме місце. Як і на Талалаївських змаганнях команда добре виступила на перших двох дистанціях а от на складній дистанції «Рятувальні роботи» нам не вистачає досвіду та фізичних кондицій боротися з дорослими майстрами та кандидатами у майстри спорту. Тому є куди рухатися, щоб підвищувати свій рівень. А ось команда молодшої вікової групи з ДЮСШ (В’ялий Віталій, Загурська Альона, Ведмідь Максим, Таралика Анастасія, Гриценко Олена) знову перемогла, а команда з Центру ДЮТ (Беримець Анна, Веретенін Сергій, Веретенін Олександр, Топчій Альона, Савицька Анастасія, Карнаух Альбіна) показавши достойну боротьбу посіла 4 місце.
  В особистому заліку в групі учасників 2001-2002 років народження серед хлопців перемогу знову здобув Самойленко Костянтин, а Решетнік Ти ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »

Категорія: Рекорди/Спорт | Переглядів: 644 | Дата: 20.12.2016 | Коментарі (0)

  З 11 по 13 листопада на базі Талалаївської ЗОШ вже в шосте проходив Відкритий Кубок Талалаївського району з пішохідного туризму. До нас завітали команди з Миколаєва, Білої Церкви, Чернігова, Ніжина, Прилук, Новгород-Сіверського, Бахмача та Варви. Талалаївку ж представляли чотири команди: дві від ДЮСШ та дві від ЦДЮТ. Протягом трьох днів на дистанціях 1-4 класів змагалося 13 команд старої вікової групи та 10 команд молодших туристів. Лідери вже довгий час незмінні. В старшій групі за перемогу запекло боролися Миколаїв, Новгород Сіверський, Ніжин та Прилуки. Серед молодших свій високий рівень демонстрували команди Талалаївки, Новгорд-Сіверського та Варви. В загальному протоколі серед дорослих перемогла команда з Миколаєва, до речі діючий Чемпіон України, другими була команда з Новгород-Сіверського а замкнула трійку лідерів команда з Ніжина. Наші спортсмени виступали в експериментальному складі: Грабовий Андрій, Самойленко Костянтин, Чуба Еліна, Решетнік Тимофій, Науменко Андрій, Химуля Марія. Цей склад провів лише кілька тренувань і тому не зміг боротися з лідерами в підсумку посівши восьме місце. А ось команди молодшої вікової групи були в лідерах. Так, перша команда ДЮСШ (В’ялий Віталій, Загурська Альона, Таралика Анастасія, Гриценко Олена, Ведмідь Максим) і в підсумку стала пе ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »

Категорія: Рекорди/Спорт | Переглядів: 643 | Дата: 16.11.2016 | Коментарі (0)


каталог сайтів
© Copyright by Oleg Chuba © 2023
При використанні матеріалів, посилання на сайт
ОБОВ'ЯЗКОВЕ

Линейки для форума и блога lines.net.ua