Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 25.09.2018, 03:47

Талалаївська загальноосвітня школа


Форма входу

Меню сайту
Пошук інформації


Прогноз погоди
Міні-чат
Випадкове фото
Останнє фото
Альбом: [Акції/Виставки/Ярмарки]
Додано: 07.09.2018 в: 15:56
Додав: f@r@on
Альбом: [Акції/Виставки/Ярмарки]
Додано: 07.09.2018 в: 15:56
Додав: f@r@on
Альбом: [Акції/Виставки/Ярмарки]
Додано: 07.09.2018 в: 15:56
Додав: f@r@on
Альбом: [Акції/Виставки/Ярмарки]
Додано: 07.09.2018 в: 15:56
Додав: f@r@on
Альбом: [Акції/Виставки/Ярмарки]
Додано: 07.09.2018 в: 15:56
Додав: f@r@on
Альбом: [Акції/Виставки/Ярмарки]
Додано: 07.09.2018 в: 15:56
Додав: f@r@on
Останні коментарі
Найкраща команда! ...

Женя розізлився)

Веселі сценки були/

Це були надзвичайні емоці...



Нагороди сайту




Статистика

free counters
Всього онлайн на сайті: 1
Шастають просто так: 1
Поважних користувачів: 0
Інформаційний блок
Сьогодні були на сайті


Кількість користувачів
Всього-= 9417 =-
За сьогодні: -= 0 =-
За вчора: -= 0 =-
За 7 днів: -= 2 =-
За місяць: -= 32 =-

Вітаємо новачків
Наше опитування
Що, на вашу думку, головне в житті?
Всього відповідей: 153
Головна » 2018 » Серпень » 14 » 1 вересня у 2018 році
1 вересня у 2018 році
15:02

  За інформацією Міністерства освіти і науки України, рішення про проведення свята першого дзвоника приймає кожен навчальний заклад особисто, тому свято може бути проведено як 1 вересня (в суботу), так і 3 вересня (в понеділок).
  Оскільки питання організації освітнього процесу у закладі загальної середньої освіти належить до виключної компетенції закладу освіти, рішення про проведення свята першого дзвоника приймає заклад освіти. Тому таке свято може бути проведеним як 1 вересня, так і 3 вересня, - пояснюють у МОН.
  Цього року 1 вересня припадає на суботу. Профспілка працівників освіти і науки України звертає увагу на дотримання законодавства про працю у випадку залучення працівників до роботи у вихідні дні/
  Відповідно до ст. 71 Кодексу законів про працю, робота у вихідні дні забороняється.Залучення окремих працівників до роботи у ці дні допускається тільки з дозволу виборного органу первинної профспілкової організації (профспілкового представника) підприємства, установи, організації і лише у виняткових випадках, що визначаються законодавством в частині другій цієї статті.
  Такими винятковими випадками, коли допускається залучення окремих працівників до роботи у вихідні дні, є:

  • відвернення або ліквідації наслідків стихійного лиха, епідемій, епізоотій, виробничих аварій і негайного усунення їх наслідків;

  • відвернення нещасних випадків, які ставлять або можуть поставити під загрозу життя чи нормальні життєві умови людей, загибелі або псування майна;

  • виконання невідкладних, наперед не передбачених робіт, від негайного виконання яких залежить у дальшому нормальна робота підприємства, установи, організації в цілому або їх окремих підрозділів;

  • виконання невідкладних вантажно-розвантажувальних робіт з метою запобігання або усунення простою рухомого складу чи скупчення вантажів у пунктах відправлення і призначення.

  Залучення працівників до роботи у вихідні дні провадиться за письмовим наказом(розпорядженням) власника або уповноваженого ним органу.
  Таким чином, компенсація за роботу у вихідний день може компенсуватися, за згодою сторін, наданням іншого дня відпочинку або у грошовій формі у подвійному розмірі (ст.72 КЗпП).

Юридичний відділ ЦК Профспілки

Категорія: Про школу і ЗНО | Переглядів: 47 | Додав: f@r@on
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

каталог сайтів
© Copyright by Oleg Chuba © 2018
При використанні матеріалів, посилання на сайт
ОБОВ'ЯЗКОВЕ

Линейки для форума и блога lines.net.ua