
33 роки пройшло після аварії на Чорнобильській АЕС 1986р в ніч на 26 квітня жахлива трагедія світового масштабу на Чорнобильській АЕС зробила міста Чорнобиль і Припять безлюдним. ШАНА ТИМ ГЕРОЯМ, які поклали життя ліквідовуючи наслідки!
Вибух Чорнобиля сколихнув світ, закарбувавши в пам’яті людства дату жахливої техногенної катастрофи. Сталася трагедія, увесь обсяг негативних наслідків якої дедалі чіткіше усвідомлюється з плином часу. Аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася не лише України, Білорусі та Росії, а стала викликом усьому світу, випробуванням на здатність спільними зусиллями долати катастрофи глобального масштабу.
Нагадаємо, о 1.23 годині 26 квітня 1986 року на 4-му енергоблоці Чорнобильської АЕС в результаті серії теплових вибухів був зруйнований реактор, значна кількість радіоактивних речовин потрапила в навколишнє середовище. За розрахунками експертів, сумарний вихід радіоактивних матеріалів становив 50 мільйонів кюрі, що рівнозначно наслідкам вибухів 500 атомних бомб, скинутих в 1945 році на Хіросіму. В результаті катастрофи 1986 року було радіоактивно забруднено більш ніж 2,3 тисяч населених пунктів в 12-ти областях. Всього в Україні була заражена територія загальною площею 50 тисяч квадратних кілометрів. У країні налічується біл
...
Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »