Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 24.01.2022, 10:08

Талалаївський заклад загальної середньої освіти


Форма входу

Меню сайту
Пошук інформації
Прогноз погоди
Міні-чат
Випадкове фото
Останнє фото
Альбом: [Виховні заходи]
Додано: 14.12.2021 в: 09:32
Додав: f@r@on
Альбом: [Виховні заходи]
Додано: 14.12.2021 в: 09:32
Додав: f@r@on
Альбом: [Виховні заходи]
Додано: 14.12.2021 в: 09:32
Додав: f@r@on
Альбом: [Виховні заходи]
Додано: 14.12.2021 в: 09:32
Додав: f@r@on
Альбом: [Виховні заходи]
Додано: 14.12.2021 в: 09:32
Додав: f@r@on
Альбом: [Виховні заходи]
Додано: 14.12.2021 в: 09:32
Додав: f@r@on
Останні коментарі
Найкраща команда!

Женя розізлився)

Веселі сценки були/

Це були надзвичайні емоціНагороди сайту
Статистика

Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Gromada.org.ua - Веб сайт Талалаївської громади

free counters
Всього онлайн на сайті: 1
Шастають просто так: 1
Поважних користувачів: 0
Інформаційний блок
Сьогодні були на сайті
f@r@on

Кількість користувачів
Всього-= 9593 =-
За сьогодні: -= 0 =-
За вчора: -= 0 =-
За 7 днів: -= 0 =-
За місяць: -= 2 =-

Вітаємо новачків
vor
Наше опитування
Як Ви провели свій літній відпочинок?
Всього відповідей: 67
Головна » Архів новин
В Україні [56] За кордоном [2] Про школу і ЗНО [253]
Про освіту і науку [13] Абітурієнту/Студенту [6] Події/Знаменні дати [134]
Реклама/Обережно [32] Цікавинки/Курйози [12] Рекорди/Спорт [69]
Виховні заходи [30] Тематичні тижні [5] Акції/Виставки/Ярмарки [22]
Адміністративна робота [18] Патріотичне виховання [29]

« 1 2 ... 71 72 73 74 75 »
null  6 липня святкується Всесвітній день поцілунків, який вперше вигадали у Великобританії. У цей день всі бажаючі можуть «обмінюватися своїми душами» на повних правах.
  Два десятки років тому це свято було затверджено Організацією Об'єднаних Націй.
  Чому люди цілуються? По-перше, тому що це прищеплено культурою. Майже в усьому світі люди, потрапляючи до романтичної ситуації, відчувають неусвідомлену необхідність цілуватися. Таке відчуття, що представники протилежної статі запрограмовані на поцілунок і тільки на це й чекають. Якщо ви це зрозумієте, то отримуватиме більше поцілунків і задоволення від них.
  Ця програма діє день у день. Люди бачать акторів, які цілуються на екранах телевізорів, у кіно й у рекламі, їм розповідають про те, що їхні друзі цілуються з тим-то й тим-то, вони бачать людей, що цілуються на вулиці. У результаті у відомих ситуаціях поцілунок сприймається як обов'язкова складова. Тому в романтичній ситуації діє підсвідомий стереотип, і люди відчувають практично непереборне бажання поцілуватися незалежн ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »
Категорія: Події/Знаменні дати | Переглядів: 4468 | Дата: 05.07.2011 | Коментарі (0)

фото  Паління - залежність, що руйнує організм, викликає різноманітні хвороби. Це відомо кожному, та не кожен курець бере себе в руки й відмовляється від цигарки. Тож громадськість повинна щораз привертати увагу до цієї проблеми. Боротьба з палінням має проводитися на державному рівні. 
  Про те, що тютюновий дим з його смолами й нікотином здоров'я не додає, було відомо й раніше. Але першим в історії офіційним визнанням шкоди паління стала заява Головного хірурга Америки (так там називається посада міністра охорони здоров'я) Лютера Террі. Сорок два роки тому, 11-го січня 1964-го року, він оголосив, що тютюнопаління шкідливе для здоров'я. Уже через тиждень американські медики закликали Конгрес зобов'язати виробників цигарок писати на пачках попередження про шкоду для здоров'я. Широкомасштабна боротьба з тютюнопалінням невдовзі принесла свої плоди - уже через 10 років у США люди стали палити значно менше.
  В Україні останнім часом теж з'явилася надія на покращення здоров'я нації. Наприкінці вересня 2005-го Верховна Рада прийняла закон, який ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »
Категорія: В Україні | Переглядів: 3465 | Дата: 29.05.2011 | Коментарі (0)

фото  Це – молоде міжнародне свято, і цього дня, звичайно, прийнято обійматися. Не виглядає це дивним, коли так вітаються навіть незнайомі люди.
  Яких тільки дивних, на перший погляд, свят не існує. У сімдесяті роки минулого століття західноєвропейська молодь заснувала свято обіймів. На жаль, коли і за яких обставин це сталося, сьогодні невідомо. Але суть дня полягає у тому, щоб люди обіймалися, при цьому без усякого інтимного підтексту. Вчені одразу підхопили цю ідею, знайшовши в ній чимало позитиву. Вони, зокрема, запевняють у тому, що обійми підвищують імунітет, рівень гемоглобіну у крові, стимулюють центральну нервову систему, а також появу гормону окситоцину, який викликає доброзичливе ставлення до людей.
  Щодо міжнародного свята, то більшість полтавців з ним мало знайомі, але фактично усі одностайні в тому, що обійматися потрібно.
  Обійми настільки увійшли в наше життя, що їх використовують як засіб досягнення мети. Зазвичай, цим користуються політики. В останніх існує ціла система обіймів за регламентом, і не дай Боже дозволит ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »
Категорія: Події/Знаменні дати | Переглядів: 1307 | Дата: 21.01.2011 | Коментарі (0)

фото  Вчені, що вивчають цей феномен вже більш півстоліття, поки що не знайшли йому пояснення. 
  "Я зробив безліч наукових експериментів над водохресною водою, - розповів фізик Віктор Жуков, науковий співробітник Київського інституту екології людини. - Наприклад, попросив десять осіб помалу відпивати святу воду протягом чотирьох годин. В результаті у всіх покращав стан шлунку, серця і кровоносних судин. Хоча на легені пиття ніяк не подіяло". 
  Вчені так і не змогли точно пояснити цей феномен. Вони лише визнають, вода на день Хрещення дійсно змінюється, очищається. 
  "Цього дня у води змінюються біологічні властивості, вона стає абсолютно чистою на бактерійному рівні, - розповідає начальник Харківської лабораторії санепідконтролю води Володимир Кобилянський. - Вона стає стерильною, в ній зникають домішки і забруднення. Це явище фіксується у нас в день Хрещення вже впродовж 50 років на всіх ділянках системи водопостачання. Таким чином природа раз на рік чистить воду. Іноді вона залишається в очищеному стані впродовж 30 д ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »
Категорія: Про освіту і науку | Переглядів: 2102 | Дата: 18.01.2011 | Коментарі (0)

  Типові штатні нормативи загальноосвітніх навчальних закладів затверджені Міністерством освіти і науки та наберуть чинності 1 вересня 2012 року
  Про це йдеться у відповідному наказі Міністерства освіти і науки, що пройшов процедуру державної реєстрації в Міністерстві юстиції та виданий з метою упорядкування штатів та штатних нормативів загальноосвітніх навчальних закладів.
  Відповідно до документу, типові штатні нормативи загальноосвітніх навчальних закладів поширюються на усі типи загальноосвітніх навчальних закладів (школи), крім шкіл-інтернатів, спеціальних та санаторних шкіл, шкіл соціальної реабілітації та вечірніх шкіл, та визначають максимальну кількість штатних одиниць.
  Формування штатів шкіл передбачається з урахуванням контингенту учнів, кількості класів, режиму роботи, площ та санітарного стану приміщень, будівель і споруд.
  Штатний розпис має розроблятися в межах затвердженого центральними та місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування фонду заробітної плати.
  Дл ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »

Категорія: Про освіту і науку | Переглядів: 4218 | Дата: 10.01.2011 | Коментарі (0)

фото  У різних країнах звичаї святкування Нового року дуже різні. Пропонуємо вам дізнатися, як у якій країні зустрічають Новий рік.
Англія. Тут про прихід Нового року сповіщає дзвін.
Австрія. Сучасний звичай подарунків і вітань на Новий рік тут був поширений ще наприкінці XVIII - початку XIX століть. Тепер прийнято дарувати фігурки або посилати поштові листівки з традиційними символами щастя - сажотрусом, чотирилистою конюшиною, свинею. Вечеря 31 грудня повинна бути багатою, щоб у новому році добре жилося. Обов'язковою м'ясною стравою було заливне порося або свинина. 
Бірма. У Бірмі Новий рік доводиться на період між 12 і 17 квітня. Про точний день святкування повідомляє міністерство культури спеціальним указом, і торжества тривають три дні. За стародавніми віруваннями бірманців, боги дощу живуть на зірках. Іноді вони збираються на краю небесного обрію пограти один з одним. І тоді на землю проливається благодатний дощ, який обіцяє родючість і багатий урожай. Щоб виманити зоряних духів, бірманці придумали змагання в перетягуванн ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »
Категорія: Цікавинки/Курйози | Переглядів: 2022 | Дата: 29.12.2010 | Коментарі (0)

  Про чудернацький Хеловін ми би, може, нічого й не знали, якби не американські фільми та серіали. З іншого боку, хто з нас у дитинстві не вирізав з гарбуза страхітливу пику зі свічкою всередині? Отже, щось від хеловінських звичаїв здавна живе і в наших краях. А загалом карнавальна традиція переодягання – здебільшого в нечисту силу та інших негативних персонажів – цілком інтернаціональна. Просто у нас це роблять 14 січня, а в Штатах – 31 жовтня.
  Сучасний Хеловін з’явився як результат змішування різних традицій, культур і обрядів, що в США, країні емігрантів, відбувається постійно. Походить свято начебто від давніх кельтів, які відзначали прихід нового року 1 листопада. Фестиваль, який влаштовували напередодні, символізував завершення сіль-ськогосподарських робіт і початок зими, яка практично в усіх народів асоціювалася зі смертю. Вважалося, що 31 жовтня мертві повертаються на землю, щоб оцінити справи своїх живих нащадків.
  У цей день кельтські жерці-друїди передбачали майбутнє. А простий народ, який вірив, подібно до нас, що як зустрінеш новий рік, та ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »
Категорія: Цікавинки/Курйози | Переглядів: 2590 | Дата: 31.10.2010 | Коментарі (0)

null  Петро і Февронія Муромські - подружжя, святі, найяскравіші особи Святої Русі, своїм життям відобразили її духовні цінності і ідеали. 
  Історія життя цих святих чудотворців багато століть існувала в переказах Муромської землі, де вони жили і де зберігаються їх чесні мощі. 
  Записав оповідання про благовірних Петра і Февронію в XVI ст. талановитий літератор, широко відомий в епоху Івана Грозного, Єрмолай Єразм. Зберігши в житії фольклорні риси, він створив дивну поетичну повість про мудрість і любов. 
  Петро був молодшим братом князюючого в Муромі князя Павла. Одного разу в сім'ї Павла трапилося лихо - по мані диявола до його дружини став літати змій. Вбита горем жінка про все повідала чоловіку. Князь велів дружині вивідати у лиходія таємницю його смерті. З'ясувалося, що погибель супостату "призначена від Петрова плеча і Агрікова меча". Дізнавшися про це, кн. Петро негайно зважився убити насильника, зважаючи на допомогу Божію. Незабаром на молитві в храмі відкрилося, де зберігається Агріков меч, і, вислідивши змія, Петро уразив його. Але перед смертю змій окропив переможця отруйною кров'ю, і тіло князя покрилося струпами і язвами. 
  Ніхто не міг зцілити Петра від тяжкої хвороби. Зі смиренням, переносячи муки, князь у всьому звертався до Бога. 
Один з хлопців, посланих на пошуки лікаря, випадково зайшов в будинок, де застав за р ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »
Категорія: Події/Знаменні дати | Переглядів: 2300 | Дата: 08.07.2010 | Коментарі (0)

  Останній день весни оголошено Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВОЗ) Днем без тютюну. Ідея відзначати цей день виникла ще в 1988 році. Передбачається, що хоча б один день на рік люди зможуть прожити без паління.
  За даними ВОЗ, сьогодні паління є головною причиною смертності населення на планеті, якій можна запобігти. Щорічно хвороби, спричинені палінням, забирають близько 5,4 мільйонів життів. 
  Фахівці зазначають, що за 20 хвилин після останньої викуреної сигарети артеріальний тиск людини знижується до нормального, відновлюється робота серця, поліпшується кровопостачання долонь і ступнів. Потім, через 8 годин, нормалізується вміст кисню у крові. 
  А якщо продовжити відмову від паління до двох діб, то підсилиться здатність відчувати смак і запах. А щоб поліпшити колір обличчя, ліквідувати неприємні запахи волосся, то утримання слід продовжити до тижня. Хоча саме здоров’я колишнього курця почне відновлюватися лише через місяць: полегшиться дихання, зникне втома, головний біль, кашель. 
  Зауважимо, що перша антитютюнова організація, фу ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »
Категорія: Події/Знаменні дати | Переглядів: 909 | Дата: 31.05.2010 | Коментарі (0)

  22 березня за церковним календарем свято Сорока мучеників севастійських, які потерпіли за віру у вірменському місті Севастії під час гоніння на християн. 
  В народі День Сорока святих отримав назву «Сороки». Наші предки пов’язували з ним початок весни, адже наступало весняне рівнодення. Завбачливі господарі починали готувати збіжжя для ранніх зернових. Казали: «На сорок святих погода – на гречку буде урода». 
  Хоч цей день і вважався провісником весни, але селяни вірили, що можуть ще бути 40 приморозків. 
Цього дня матері випікали з тіста печиво – 40 так званих жайворонків або сорок, схожих за формою на пташок: з маленького тіста робили качалочку, зав’язували її вузликом, розплескували кінці, наче гребінчик і хвостик, і запікали. Роздавали «жайворонків» дітям. І вони, бігаючи вулицями, закликали весну, птахів з вирію.
     Благослови, мати, 
     Весну закликати, 
     Весну закликати, 
     Зиму проводжати. 
  А ще на свято Сороки варили 40 вареників або пекли 40 пиріжків. Саме вони й згадуються в народному анекдоті, як одна жінка ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »
Категорія: Події/Знаменні дати | Переглядів: 1146 | Дата: 22.03.2010 | Коментарі (0)


каталог сайтів
© Copyright by Oleg Chuba © 2022
При використанні матеріалів, посилання на сайт
ОБОВ'ЯЗКОВЕ

Линейки для форума и блога lines.net.ua