Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 23.03.2023, 00:25

Талалаївський заклад загальної середньої освіти


Форма входу

Меню сайту
Пошук інформації
Міні-чат
Випадкове фото
Останнє фото
Альбом: [Виховні заходи]
Додано: 14.12.2021 в: 09:32
Додав: f@r@on
Альбом: [Виховні заходи]
Додано: 14.12.2021 в: 09:32
Додав: f@r@on
Альбом: [Виховні заходи]
Додано: 14.12.2021 в: 09:32
Додав: f@r@on
Альбом: [Виховні заходи]
Додано: 14.12.2021 в: 09:32
Додав: f@r@on
Альбом: [Виховні заходи]
Додано: 14.12.2021 в: 09:32
Додав: f@r@on
Альбом: [Виховні заходи]
Додано: 14.12.2021 в: 09:32
Додав: f@r@on
Нагороди сайту




Статистика

Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Gromada.org.ua - Веб сайт Талалаївської громади

free counters
Всього онлайн на сайті: 1
Шастають просто так: 1
Поважних користувачів: 0
Інформаційний блок
Сьогодні були на сайті


Кількість користувачів
Всього-= 9603 =-
За сьогодні: -= 0 =-
За вчора: -= 0 =-
За 7 днів: -= 0 =-
За місяць: -= 1 =-

Вітаємо новачків
Головна » Архів новин
В Україні [65] За кордоном [2] Про школу і ЗНО [268]
Про освіту і науку [13] Абітурієнту/Студенту [6] Події/Знаменні дати [141]
Реклама/Обережно [35] Цікавинки/Курйози [12] Рекорди/Спорт [69]
Виховні заходи [31] Тематичні тижні [5] Акції/Виставки/Ярмарки [22]
Адміністративна робота [18] Патріотичне виховання [31]

« 1 2 ... 76 77 78 79 »
  На 14 березня в церковному календарі припадає свято Преподобної Євдокії. 
  У молоді роки Євдокія вела порочне життя, але під впливом ченця Германа відмовилася від хибного шляху, прийняла християнство. Надалі відзначалася суворим дотриманням обітниць, за що Господь наділив її даром чудо творення. Під час гонінь на християнство вона тяжко постраждала. Вмерла мученицькою смертю у 152 р. 
  У народному побуті це свято має назву Явдохи. Згідно зі стародавньою традицією, це не тільки перший день весни, але й перший день нового року, адже в наших предків рік починався з 1 березня. За повір’ям, цього дня прокидається від зимової сплячки бабак. Він виходить на світ, свище три рази, а потім знову лягає на другий бік і так спить аж до Благовіщення. І ховрашок, кажуть, перевертається на інший бік. 
  Селяни вірили, що в цей день повертаються з вирію ластівки. Побачивши пташину, вони кидали в неї жменю землі й говорили при цьому: «На тобі, ластівко, на гніздо!». Це для того, щоб швидше приходила весна та прилітали всі ластівки, бо як відомо, одна ластівка ще пог ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »
Категорія: Події/Знаменні дати | Переглядів: 3183 | Дата: 14.03.2010 | Коментарі (0)

  Під час зимового сонцестояння в північній півкулі Землі Сонце найменший час залишається над горизонтом. 21 і 22 грудня – найкоротші дні в році. Але після цього Сонце повертає на весну, дні збільшуються, починається астрономічна зима. «Сонце – на літо, зима – на морози» - кажуть в народі. Календарно-обрядові звичаї наші пращури строго узгоджували з астрономічним станом Космосу. 
  "Радуйся, ой радуйся, земле, Ясен Світ народився". Пам’ятаєте? – Це до сих пір одна з найпопулярніших колядок в Україні. Народжується Молоде Сонце, коли закінчується зимове сонцестояння і день починає приростати. Це Коляда. Час співати колядки – величальні пісні українських хліборобів, пов'язані з давнім арійським культом Сонця. Предки українців відзначали три фази Сонця - весняне рівнодення, літнє і зимове сонцестояння. 
  Зимове сонцестояння з погляду астронома – це просто «явище», коли два небесні тіла містяться на певній відстані одне від одного. Під час зимового сонцестояння в північній півкулі Землі Сонце найменший час залишається над горизонтом. 21 і 22 грудня – найкорот ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »
Категорія: Цікавинки/Курйози | Переглядів: 2044 | Дата: 21.12.2009 | Коментарі (0)

  14 вересня за католицьким або 27 вересня за православним стилем всі християни відзначають Свято Воздвиження Чесного Хреста. В честь цього свята побудовано багато церков і костелів. Однак питання чому це свято відзначається восени у вересні а не скажімо під час Великого Посту. Тут є свої пояснення:
  Празник Воздвиження Чесного Хреста належить до дуже стародавніх празників, історія якого супроводжуються різними легендами і історичними подіями. Треба зауважити, що у святкуванні цього празника не йдеться про звичайне вшанування – поклоніння святому Хресту, як в Хрестопоклонну неділю. Тут ідеться про ВОЗДВИЖЕННЯ (ПІДНЕСЕННЯ), це урочистий обряд віднайдення, піднесення і прославлення святого Хреста. Історики Східної Церкви погоджуються з тим, що передусім дві події дали мотив для започаткування цього празника: віднайдення св. Господнього Хреста в IV столітті і його повернення з Персії на Святу Землю в VII-му столітті.
  Започаткування празника Воздвиження передувало віднайдення святого Хреста, на якому помер Ісус Христос. Християнська тради ція передала нам ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »
Категорія: Події/Знаменні дати | Переглядів: 1813 | Дата: 27.09.2009 | Коментарі (0)

  Педагогічна творчість учителя впливає на розвиток учня. Адже плекати талант - це велика відповідальність, але разом із тим - відчуття радості успіху за свою працю, за перші учнівські «сходинки» у світ великої науки
  Саме тому в навчальних закладах повинні створюватись умови для творчого зростання, постійного підвищення освітнього та кваліфікаційного рівня, удосконалення майстерності вчителя через проведення методичної роботи у школі.
Умови надання методичного дня
  Права та обов'язки суб'єктів навчально-виховного процесу визначено законом України «Про освіту» та Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2000 р. № 964.
  Відповідно до загального положення про надання методичного дня, учителі-предметники загальноосвітніх навчальних закладів на основі колективного договору мають право на отримання методичного дня. Він установлюється при умові обсягу навчального навантаження 18 навчальних годин протягом навчального тижня, що становить тарифну ставку, не порушуючи навчал ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »
Категорія: Про освіту і науку | Переглядів: 1889 | Дата: 24.09.2009 | Коментарі (0)

  Класний керівник - педагогічний працівник, який здійснює педагогічну діяльність з колективом учнів класу, навчальної групи професійно-технічного навчального закладу, окремими учнями, їхніми батьками, організацію та проведення позаурочної та культурно-масової роботи, сприяє взаємодії учасників навчально-виховного процесу у створенні належних умов для виконання завдань навчання й виховання, самореалізації та розвитку учнів, їх соціального захисту
  Хто призначає класного керівника?
  Класний керівник призначається керівником загальноосвітнього навчального закладу. Його права й обов'язки визначаються нормативно-правовими документами Міністерства освіти і науки, правилами внутрішнього розпорядку та статутом загальноосвітнього закладу (пункт 48 Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2000 року № 964).
  Чи можна без згоди вчителя покласти на нього обов'язки класного керівника?
  Ні, не можна. Згідно з пунктом 2.2 Положення про класного керівника навчального закладу системи заг ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »
Категорія: Про школу і ЗНО | Переглядів: 2011 | Дата: 15.09.2009 | Коментарі (0)

Умовою успішної виховної діяльності з учнями є співробітництво класного керівника з батьками, адже родина впливала і продовжує значно впливати на процес розвитку особистості дитини
  Ключові слова: виховна робота, пріоритетні напрями, класний керівник, аналіз виховного процесу, цілі та задачі виховання, класний колектив.
Структура публікації:
  Робота з батьками.
  Вивчення стану й ефективності виховного процесу у класі.
  Можливі додатки до планування виховної роботи у класі.
«Робота з батьками» - це п'ятий розділ плану виховної роботи класного керівника.
Зробити батьків активними учасниками педагогічного процесу - це важлива й відповідальна задача вчителя. Рішення даної задачі представляється можливим, якщо у плані роботи знайдуть відображення такі напрями діяльності класного керівника з батьками:
вивчення родин учнів;
педагогічна освіта батьків;
забезпечення участі батьків у підготовці та проведенні колективних справ у класі;
педаго ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »
Категорія: Про школу і ЗНО | Переглядів: 9082 | Дата: 12.09.2009 | Коментарі (0)

фото  8 вересня відзначається Міжнародний день письменності. У посланні Генерального секретаря ООН Пан Гі Муна у зв'язку з цим Днем звертається увага на той факт, що 75 мільйонів дітей шкільного віку позбавлені можливості вчитися.
  "У світі, де існують величезні багатства, де освіта і знання служать обов'язковим пропуском у щасливіше життя, масштаби неписьменності воістину приголомшують", - підкреслюється в посланні глави ООН.
У ньому наголошується, що близько 776 мільйонів дорослих не уміють читати і писати. Велика частина з них - жінки.
Пан Гі Мун підкреслив, що письменність є потужним засобом підвищення рівня життя людей і боротьби із загрозами здоров'ю. Він закликав всіх підтвердити прихильність меті досягнення загальної письменності і підкріпити її необхідними ресурсами.

За матеріалами: Центр новостей ООН
Категорія: В Україні | Переглядів: 1255 | Дата: 07.09.2009 | Коментарі (0)

фото  Тенденції останніх десятиліть наочно переконують, що сучасний світ опинився на межі катастрофи планетарного масштабу. Руйнівні урагани, повені, буревії, забруднення повітря, ґрунту та води, винищення величезної кількості представників тваринного та рослинного світу та цілих екосистем, нарешті загрозлива тенденція кліматичних змін – все це говорить про те, що людство постало перед дилемою: або воно змінить своє ставлення до природи, або незабаром перестане існувати. Щоб пробудити приспану пильність homo sapiens, спонукати його до негайних дій передова світова спільнота й започаткувала Всесвітній День Довкілля.
  Всесвітній День Довкілля був заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1972 році до відкриття Стокгольмської конференції "Людське середовище". Інша резолюція, ухвалена Генеральною Асамблеєю в той же день, призвела до утворення ЮНЕП – Програми ООН зі збереження довкілля. ЮНЕП – це основний орган Організації Об’єднаних націй в галузі навколишнього середовища, що покликаний забезпечити керівництво й сприяти співробітництву в інтересах навколишнього середо ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »
Категорія: В Україні | Переглядів: 1751 | Дата: 18.04.2009 | Коментарі (0)

фото  Метою Всесвітнього дня боротьби проти туберкульозу є підвищення обізнаності про глобальну епідемію туберкульозу і зусилля із ліквідації цього захворювання. На сьогодні одна третина світового населення інфікована туберкульозом. Всесвітній день покликаний залучити уваги до масштабів цієї хвороби і способів її профілактики і лікування.
  Щорічно цей захід проводиться 24 березня на знак того, що цього дня у 1882 році д-р Роберт Кох відкрив збудника туберкульозу - туберкульозну бацилу. Це стало першим кроком на шляху діагностування і лікування туберкульозу. Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) працює над двократним скороченням до 2015 року показників поширеності туберкульозу і смертності від нього.
  Туберкульоз є інфекційною хворобою, що передається повітряно-крапельним шляхом, якій можна запобігти і лікувати. Люди з бактеріями в легенях можуть при кашлі інфікувати інших людей. У 2005 році 8,8 мільйонів людей захворіли на туберкульоз і 1,6 мільйони осіб померли від цієї хвороби. При ранньому виявленні туберкульозу і проходженні повного курсу лікува ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »
Категорія: Реклама/Обережно | Переглядів: 4041 | Дата: 24.03.2009 | Коментарі (0)

фото  Театральна зірочка Євгена Сидоренка загорілася на сцені Чернігівського молодіжного театру кілька років тому. Женя в «Зачарованій Десні», прозоро-чистій і пронизливій виставі за твором незабутнього Олександра Довженка, котру поставив Олексій Биш, грав настільки природно й органічно, що, здається, дивовижне знання передалося юнакові через генну пам'ять поліщуків. Цієї постановки вже немає в репертуарі. Але є інші вистави, де глядачі з задоволенням аплодують актору Євгенові СИДОРЕНКУ.
  - Традиційне запитання, як ти став актором?
  - Родом я з Талалаївки. Зрозуміло, ніякого театру в нашому селищі міського типу не було. Але в районному будинкові культури натомість був драмгурток. А ще я вчився в музичній школі, грав на баяні. І займався хореографією. А остаточно упевнився, що хочу стати актором, у дев'ятому класі. У РБК ставили твір Леоніда Філатова «Про Федота-стрельца - удалого молодца». Я зіграв роль царя. І мені так сподобалося перевтілюватися, що я про іншу професію вже й думати не міг. Відтак після школи вступив до Ніжинського училища культури і мисте ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »
Категорія: Цікавинки/Курйози | Переглядів: 1271 | Дата: 14.12.2008 | Коментарі (2)


каталог сайтів
© Copyright by Oleg Chuba © 2023
При використанні матеріалів, посилання на сайт
ОБОВ'ЯЗКОВЕ

Линейки для форума и блога lines.net.ua