Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 29.05.2023, 15:15

Талалаївський заклад загальної середньої освіти


Форма входу

Меню сайту
Пошук інформації
Міні-чат
Випадкове фото
Останнє фото
Альбом: [Педагогічний колектив]
Додано: 02.09.2021 в: 11:17
Додав: f@r@on
Альбом: [Фізична культура]
Додано: 15.11.2019 в: 11:34
Додав: f@r@on
Альбом: [Педагогічний колектив]
Додано: 07.02.2018 в: 11:58
Додав: f@r@on
Альбом: [Педагогічний колектив]
Додано: 02.09.2017 в: 17:48
Додав: f@r@on
Альбом: [Педагогічний колектив]
Додано: 02.09.2017 в: 17:48
Додав: f@r@on
Альбом: [Початкові класи]
Додано: 21.10.2016 в: 20:58
Додав: f@r@on
Нагороди сайту
Статистика

Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Gromada.org.ua - Веб сайт Талалаївської громади

free counters
Всього онлайн на сайті: 1
Шастають просто так: 1
Поважних користувачів: 0
Інформаційний блок
Сьогодні були на сайті


Кількість користувачів
Всього-= 9604 =-
За сьогодні: -= 0 =-
За вчора: -= 0 =-
За 7 днів: -= 0 =-
За місяць: -= 1 =-

Вітаємо новачків
Головна » Виховні заходи
В Україні [66] За кордоном [2] Про школу і ЗНО [281]
Про освіту і науку [13] Абітурієнту/Студенту [6] Події/Знаменні дати [142]
Реклама/Обережно [35] Цікавинки/Курйози [12] Рекорди/Спорт [69]
Виховні заходи [31] Тематичні тижні [5] Акції/Виставки/Ярмарки [22]
Адміністративна робота [18] Патріотичне виховання [31]

1 2 3 4 »

14 грудня наша країна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ № 945 про установу цієї пам’ятної дати підписаний Президентом 10 листопада 2006 року.
  Учитель фізики Талалаївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Чуба Римма Миколаївна, для учнів 9А класу провела бесіду-сповідь на тему Чорнобиля  «Гіркота - полинна».
  Ліквідатори Чорнобильської катастрофи – приклад самопожертви та самовідданості. Тож у День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС низько схиляємо голови перед тими, хто віддав життя, зупиняючи ядерний смерч, хто відвів біду від прийдешніх поколінь. Висловлюємо слова щирої подяки усім ліквідаторам, хто зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.
  Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »

Категорія: Виховні заходи | Переглядів: 143 | Дата: 14.12.2021 | Коментарі (0)

  Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. У світі постійно відбуваються війни, конфлікти, дискримінація, приниження, переслідування тощо. Інколи ми сприймаємо насильство та жорстокість, як щось неминуче, інколи, як звичайне явище. Але ж прояви насильства порушують права людини, принципи вільного та справедливого існування.
  І коли насильство чиниться поруч з нами, чи у нас в домі, в школі, на вулиці, ми можемо зупинити його. Проблеми насильства «Скажи насильству СТОП» за круглим столом обговорювалися у 8-9 класах. Урок - тренінг "Протидія торгівлі людьми", заняття "Людина не для продажу" 8-10 класи!

Ф О Т О

Категорія: Виховні заходи | Переглядів: 138 | Дата: 03.12.2021 | Коментарі (0)

Категорія: Виховні заходи | Переглядів: 129 | Дата: 01.12.2021 | Коментарі (0)

  З метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги молоді та педагогічних працівників до правил поведінки на дорогах 19 листопада 2021 року в Талалаївському ЗЗСО І-ІІІ ступенів був проведений Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому». З 15 по 21 листопада 2021 року за ініціативою ООН по всьому світу відбувся сьомий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року його присвячено темі безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

Ф О Т О

Категорія: Виховні заходи | Переглядів: 130 | Дата: 19.11.2021 | Коментарі (0)

  В рамках проведення у закладах загальної середньої освіти «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» та відповідно до спільного листа Управління ДСНС України у Чернігівській області від 03.10.2019 року № 39/1-05/5040 та Управління освіти і науки облдержадміністрації від 03.10.2019 року № 04/1-09/3192 «Щодо проведення в закладах освіти «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності»
11 жовтня для учнів 5-их класів Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів було організовано екскурсію до 21 пожежно-рятувального підрозділу обласного Управління ДСНС України в смт. Талалївка.
  Головний інспектор
Талалаївського районного сектору Управління ДСНС України у Чернігівській області Мартіян Є.О. ознайомив здобувачів освіти із заходами безпечної поведінки та набуття практичних навичок поводження на випадок виникнення надзвичайних подій різного характеру.

... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »

Категорія: Виховні заходи | Переглядів: 426 | Дата: 11.10.2019 | Коментарі (0)

  В пятницю 5 квітня актовий зал Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів обернувся на царство краси та грації. Тут відбувся конкурс краси "Міс Весна - 2019" серед школярок 9-11 класів, який зібрав повний зал поціновувачів прекрасного.
  
У конкурсі краси взяли участь 6 учасниць. Спонсорами виступили Талалаївська селищна рада та Шкільна парламентська республіка школи.
  Як зазначають організатори, це не просто конкурс краси, це свято має виховувати в молоді культуру та естетичний смак, розвивати творчу активність.
  «Ми створюємо умови для самореалізації особистості дівчат, виявлення їх талантів, смаків та уподобань, виховання почуття успіху та позитивного світосприйняття. Власне такою є головна мета конкурсу «МісВесна - 2019».
  «Ми як організатори задоволені результатом, сподіваюсь учні та всі хто приймав участь в організації та проведенні свята краси, зокрема, батьки учасниць також отримали багато позитивних вражень. Окрема подяка учасницям, які ретельно підготувались і виступили на ви ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »

Категорія: Виховні заходи | Переглядів: 833 | Дата: 08.04.2019 | Коментарі (0)

  Вода – джерело життя на землі. Ми живемо на планеті Земля, а Земля — наш дім, і треба бути мудрими господарями і пам'ятати, що ми не успадкували Землю від наших предків, ми беремо її в позику в наших нащадків. Природа, яка дає нам усе необхідне для життя — свіже повітря, чисту воду, гарний настрій і бадьо­рість, — вимагає бережливого, дбайливого ставлен­ня до себе.
  
У Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів із здобувачами освіти до відзначення 22 березня Всесвітнього дня води, проходили виховні заходи: інформаційні хвилинки, вікторини, години спілкування, інтегровані уроки за темами: «Вода – це життя», «Вода – знайома незнайомка», уроки з географії «Озера, озерні улоговини та їх утворення. Штучні водойми: канали, водосховища, ставки»; практична робота з хімії «Виготовлення водних розчинів».
  
... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »

Категорія: Виховні заходи | Переглядів: 495 | Дата: 22.03.2019 | Коментарі (0)

  Під таким девізом пройшов захід 25 січня для учнів 3-А, 3-Б, 4-А, 4-Б класів Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Під час заходу діти дізналися як  подолати всі випробування людям з особливими потребами, які маючи різні порушення, продовжують жити, досягати успіху, уміють радіти життю.  Толерантне ставлення  до всіх людей – це успіх і прогрес нашого суспільства. Адже толерантність – це в першу чергу ПОВАГА. Про індивідуальність і унікальність вірш «Ти знаєш, що ти людина?» зачитала учениця 3 –Б класу Таміла. А учні 3 класів створили стіну толерантних слів, а слова неприпустимі викидали у «Смітник поганих слів».
  Діти переглянули відео фрагменти з життя Ніка Вуйчіча, який від народження є особливим, але став дуже успішним.  В ігровій формі було запропоновано подолати труднощі з якими можуть зустрітися люди з особливими потребами. Щоб дізнатися як почуваються люди, які не зовсім керують рухами свого тіла у спец рукавичках необхідно було розмотати цукерочку та покласти до ротика (гра «Рукавиці»), без допомоги рук передати кубик товаришу по ряду («Передай без рук»). Ознайомились із шрифтом Брайля на коробочках з під ліків та абетки-сті ... Зацікавило? Тисніть і читайте далі » » »

Категорія: Виховні заходи | Переглядів: 394 | Дата: 25.01.2019 | Коментарі (0)


каталог сайтів
© Copyright by Oleg Chuba © 2023
При використанні матеріалів, посилання на сайт
ОБОВ'ЯЗКОВЕ

Линейки для форума и блога lines.net.ua