Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 29.05.2023, 14:33

Талалаївський заклад загальної середньої освіти


Форма входу

Меню сайту
Пошук інформації
Міні-чат
Випадкове фото
Останнє фото
Альбом: [Педагогічний колектив]
Додано: 02.09.2021 в: 11:17
Додав: f@r@on
Альбом: [Фізична культура]
Додано: 15.11.2019 в: 11:34
Додав: f@r@on
Альбом: [Педагогічний колектив]
Додано: 07.02.2018 в: 11:58
Додав: f@r@on
Альбом: [Педагогічний колектив]
Додано: 02.09.2017 в: 17:48
Додав: f@r@on
Альбом: [Педагогічний колектив]
Додано: 02.09.2017 в: 17:48
Додав: f@r@on
Альбом: [Початкові класи]
Додано: 21.10.2016 в: 20:58
Додав: f@r@on
Нагороди сайту
Статистика

Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Gromada.org.ua - Веб сайт Талалаївської громади

free counters
Всього онлайн на сайті: 1
Шастають просто так: 1
Поважних користувачів: 0
Інформаційний блок
Сьогодні були на сайті


Кількість користувачів
Всього-= 9604 =-
За сьогодні: -= 0 =-
За вчора: -= 0 =-
За 7 днів: -= 0 =-
За місяць: -= 1 =-

Вітаємо новачків

Каталог статей

Головна » Статті » Євроклуб

ШКЄД - шкільний клуб Європейської дружби
Шкільний клуб 
Європейської дружби
Опис діяльності Шкільного Клубу Європейської Дружби.
В 1970 році Деніс де Рожемон у своєму відкритому листі до європейців сказав: “ Не буде Європи, якщо не буде європейців. Але що сформує європейців якщо не виховання? Кажучи, що все залежить від виховання стверджуємо, що все залежить від вихователів і їх формування. Майбутнє Європи вирішують школи, що готують учителів. політичним та економічним діям бракуватиме твердого грунту під ногами так довго, як довго в цих школах не настануть зміни, що йдуть в антинаціоналістичному напрямку, і їхні наслідки не почнуть відчуватися у середній освіті наших країн. Тобто перед тим, як ми зможемо “ створити Європу”, потрібно спочатку “створити те, що є європейським”, а це відбувається в першу чергу у думках.
В Талалаївській ЗОШ І - ІІІ ст. Клуб Європейської Дружби діє на засадах вільного зібрання учнів та вчителів. Клуб працює в якості ініціативної групи протягом року. Вчитель - опікун клубу Чуба О.А. педагог – організатор Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Членами організації є вчителі школи та учні. Особливо важлива роль учителя – опікуна. Від самого початку створення клубу вчителі – опікуни завжди разом з учнями.
Перед початком діяльності шкільного клубу було отримано дозвіл шкільного керівництва. Директор школи висловила згоду на проведення позакласних занять у школі, а також проведення інших заходів. Був написаний наказ по школі. Постійний доступ до Інтернету налагоджений і дозволений дирекцією школи.
ШКЄД це цікава форма організації вільного часу, він дає змогу набиратися не лише знань але й навичок та досвіду. Через різноманітні форми роботи діяльності клубу діти знайомляться з різними людьми, встановлюють контакти з ровесниками з інших країн, навчаються працювати в команді. Дівенко В.Г. з метою розвитку діяльності клубу виступила перед педагогічною радою де продемонструвала міждисциплінарність занять в ШКЄД, тобто можливість співпраці всіх вчителів. Разом з вчителями школи створили інформаційний бюлетень.
Євроклуб працює керуючись статутом який прийнятий на першому організаційному засіданні.
Членство в клубі вимагає присвячення вільного часу учнів. На батьківських зборах виступали вчителі – опікуни Сердюк Л.І. Яценко Л.І., Чуба О.А. Під час розмови з батьками вони зосередились на представленні , окрім головних принципів ШКЄД, позитивних сторін членства у клубі:
• Проводити вільний час під опікою педагога
• Здобувати додаткові знання та навички
• Погоджувати контакти з ровесниками всередині країни та за кордоном
• Добре підготовані до життя в об’єднаній Європі.
Під час проведення єдиного дня “ Україна держава європейська” в школі був проведений конкурс знань про Європейський Союз і європейські країни, конкурс декламації віршів, конкурс малюнків.
 Злепко В.П. вчитель української мови та літератури поділилась з учнями своїми враженнями про нещодавно відвідану Батьківщину – Словаччину. Дівенко В.Г. вчитель фізики поділилась на засіданні клубу про відвідану батьківщину батьків Білорусію. 
  Малик Н.О. колишній вчитель школи нині проживає на Кіпрі. З нею підтримуються зв’язки учнями та вчителями школи. В. Білоусова та В. Литвиненко колишні випускники школи нині перебувають в Італії і спілкуються з учнями школи.
Чуба О. А. керівник гуртка “ Туристичний” та його члени ділились спогадами про нові зустрічі в туристичних походах стежками рідного краю та в Карпатах перед учнями школи та на сторінці інтернет - сайту туристичного клубу ТУЗ. Налагодились ділові зв’язки зі студентами з Польщі.
 Шовкун Д. учень десятого класу перебував на Кубі. Це дає поштовх для листування та підтримки зв’язків з новими друзями з різних країн.
Єдиний день інформування провели вчителі історії Соляник С.К. та Шевченко Т.В.
“ Україна - НАТО”, “ Україні _ ЄС” ( КЄД)
В рамках єдиного дня “ Україна держава європейська” в школі проведені:
З учнями молодших класів години спілкування:
- “Подорож по Європі” (Косенко В.В., Іваненко С.П.)
- “Україна і Європа” (Пилипенко О.І., Ступак Т.М.)
з учнями старшої ланки наступні заходи:
 Виховні години: 
“Погляд на Європу” (Шевченко Т.В., Ведмідь Л.С.)
Усні журнали:
“Я громадянин – Європи” (при вивченні країн, що входять до Євросоюзу) (Папета В.І.)
Бесіди:
“Україна – європейська держава” (Брек Г.Б., Сердюк Л.І.)
“Україна – Європа. Майбутнє співробітництво” (Яценко Л.І., Петрішенко Л.П.)
“Ми і Європа” (Згонник Е.А., Михно С.В.)
“Європейська та світова спадщина” (Джолос Л.М., Соляник С.К.)
Диспут:
“Чи доцільна інтеграція України до Європи?” (Соляник С.К.)
У бібліотеці школи організована інформаційна експозиція, виставка книжково-ілюстративних матеріалів, присвячених ЄС і НАТО та куточок Європи.
  За тиждень до проведення цього дня в школі було розміщено інформацію про країни Євросоюзу, повідомлення про мету та цілі створення Євроклубу. За недовгий період роботи в межах школи були проведені ряд інформаційних заходів.
Членами клубу з молодшими школярами був проведений парад ігор народів Європи. Кокодій О.А. керівник танцювального гуртка провела фестиваль європейського танцю. В ньому брали участь учні нашої школи. Кращі номери були відібрані на шкільний огляд художньої самодіяльності. З метою пропаганди ідеї європейського вибору України серед учнівської молоді, формування поняття європейського виміру за рахунок основних цінностей європейського суспільства як необхідного елемента європейської інтеграції, широкого висвітлення питань історії виникнення , діяльності ЄС та НАТО, стану та перспектив європейської та євроатлантичної інтеграції України, формування активної життєвої позиції молоді в Талалаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів було створено інформаційний центр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України до створення якого були залучені вчителі історії, класні керівники, координатори Клубу європейської дружби.
Крім того євроклуб прагне налагоджувати зв’язки з євроклубами та молодіжними організаціями України та Європи. Клуб готовий до побудови співпраці в різних напрямках: ведення листування, обмін інформацією, організація зустрічей і сумісних заходів, організація обміну школярами.
Уся робота в євро клубі направлена на формування позицій, поглядів, світогляду сучасного громадянина України, випускника третього тисячоліття. Елементом громадянської освіти є обізнаність з європейською освітою, життям у країнах –членах ЄС.


Директор школи Дитюк В.П.
Категорія: Євроклуб | Додав: f@r@on (03.09.2008) | Автор: Олег
Переглядів: 515 | Рейтинг: 0.0/0 |

каталог сайтів
© Copyright by Oleg Chuba © 2023
При використанні матеріалів, посилання на сайт
ОБОВ'ЯЗКОВЕ

Линейки для форума и блога lines.net.ua